oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Карткові шулери

Провести час за улюбленою картковою грою не проти багатьох. Деякі любителі карток збираються невеликими компаніями друзів і знайомих і влаштовують поєдинки, ставлячи на кін символічні суми. А є такі гравці, яких процес поглинає повністю, і вони йдуть до гральних закладів із метою зірвати куш. Гірше, коли геймерів їхнє надмірне захоплення призводить до сумнівних компаній. Такі гравці готові грати будь-де і з ким завгодно. Саме цим не упускають можливості скористатися карткові катали.

Командный дурак

Граючи з друзями та знайомими, шансів зустріти шулера чи каталу мало. А якщо на вокзалі, у поїзді чи кафе до вас підсідає людина і через деякий час пропонує зіграти на невеликі ставки, у 99 випадках зі ста – це шахрай.

Шулери - це люди, які використовують шахрайські прийоми в карткових розвагах, наприклад, Підкидному дурні. У російську мову це слово прийшло з польської і перекладається як ошуканець.

Відомим маніпуляціям із картками не одна сотня років. Якось удосконалити їх складно. Що стосується нових прийомів, то на сьогоднішній день вони переважно пов'язані з електронними пристроями. Приміром, у карткові листи вживлюються найтонші нитки, які реагують на спеціальний пристрій, який перебуває в одного з учасників матчу. Сканери, відеосистеми також використовують у шахрайських цілях. Але все ж таки класичні маніпуляції з картами завжди в ціні серед людей, які практикують дані методи заробляння на життя. Справжні катали відточують свій талант у в'язницях, де немає доступу до технічних пристроїв.

Історія одного знайомства з шахраями

Один із шанувальників карткових ігор поділився історією свого першого знайомства з каталами.

Ці події сталися далекого 1989 р., коли наш герой зі своїм приятелем прилетіли з Магадана до столиці. Тоді друзям було дев'ятнадцять років. Літак приземлився в аеропорту Домодєдово, хлопці взяли таксі, щоб дістатися міста. До них у машину підсів ще один пасажир і машина рушила. Герой сидів поруч із водієм, а його приятель – на задньому сидінні разом із випадковим попутником. По дорозі пасажири таксі познайомилися, і чоловік, який несподівано підсів до друзів, запропонував зіграти пару партій у Дурня. Хлопець на задньому сидінні погодився, і почалася гра. Декілька поєдинків було зіграно просто так, і у всіх них молодик здобув перемогу. Потім чоловік запропонував поставити на кін символічну суму 1 рубль. Герой, який сидів попереду, поринув у свої думки і перестав стежити за перебігом матчів.

Незабаром таксі прибуло у призначене місце, і хлопці вийшли з машини. По дорозі до будинку молодик зізнався другу, що програв випадковому попутнику всі свої гроші - 2000 рублів. На той час це була дуже суттєва сума. Обидва хлопці були в шоці від того, що сталося. Ніхто не зрозумів, як усе сталося. Пізніше, проаналізувавши ситуацію, хлопці дійшли висновку, що випадковий пасажир мав кілька колод, що, можливо, вони були краплені і що водій таксі і шулер працювали в парі. Але вже було пізно, урок було отримано.

Онлайн деберц

Типи шахраїв

Шулери існували і існуватимуть доти, доки карткові ігри користуються такою популярністю. Усіх шахраїв умовно можна поділити на два типи:

  • професіонали - люди, які за допомогою своїх навичок заробляють на хліб;
  • непрофесіонали - люди, які шулерські прийоми використовують для розваги.

Професіонали діляться на великих та дрібних. Великі працюють в ігрових закладах, де на кон ставляться суттєві суми. У партнери вони собі обирають забезпечених людей. Таких шахраїв складно назвати добрими психологами, а от талановитими гравцями – легко. Взявши до уваги сучасний рівень технічного прогресу, неважко здогадатися, що великі катали використовують подібні засоби під час поєдинків. Вартість таких пристроїв сягає кількох десятків тисяч доларів. Це можуть бути відеокамери, вбудовані в окуляри, одяг та ін., або навушники, що кріпляться за допомогою спеціального скотчу у вушній раковині, розмір яких не більше трьох мм.

Дрібні катали грають у місцях великого скупчення людей (аеропорти, поїзди, вокзали). Таких людей складно виділити із натовпу. Вони грають із звичайними людьми, тому ставки у таких поєдинках невисокі. Дрібні карткові шахраї – чудові психологи, ці навички потрібні їм, щоб захопити жертву грою та залишити її з порожніми кишенями. Для таких катал головне – умовити людину зіграти одну партію, а далі все піде, як по маслу. Шахрай дає можливість супернику виграти пару матчів, а наприкінці, коли на кону коштує велика сума, обманним шляхом залишає його ні з чим.

Дрібні шулери в більшості випадків працюють у команді. Кожен її член виконує свої функції. Прийоми шахраїв схожі на прийоми фокусників. Така бригада по суті - це організоване злочинне угруповання, яке живе та працює за кримінальними законами. Як вчинять шахраї в тій чи іншій ситуації, передбачити складно, їхня злочинна діяльність може не обмежитися невинним обманом, тому від таких людей варто триматися подалі.

На нашому сайті можна грати в дурня онлайн, не побоюючись шулерів.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ