oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

"Родичі" гри Бура

Бура цікава тим, що нагадує розваги типу преферансу або деберця (вона так само побудована на прийнятті хабарів), але має схожість і зі звичним Дурнем (у ній є козир, гравці ходять по черзі). Сьогодні поговоримо про схожі на неї карткові ігри (не плутати з різновидами).

Шістдесят шість

Почнемо саме з цієї розваги, оскільки є версія, що гра з'явилася як інтерпретація 66-ти. Щодо назви є дві версії, історична і не дуже:

  • історична - у німецькому місті Падерборні на вулиці Еккамп у будинку № 66 знаходився трактир, де збиралися любителі пограти в карти. Вони й створили нову карткову розвагу, а трапилося це наприкінці 19-го століття.
  • прозова - мета гри - набрати 66 очок, звідси й назва.

“Шістдесят шість” швидко перекочувала до Росії, де в неї із задоволенням грали до 1930-х років.

Суть

У 66 використовується 24 карткова колода, тоді як у Бурі - 36 карткова.

Роздають по 6 карт, і цим варіант схожий на гру Дурень онлайн.

Грати можуть лише двоє учасників.

Мета - набрати потрібну кількість пунктів, які не можна плутати з окулярами. Окуляри вважають стандартним методом: Т – 11, 10 – 10, К – 4, Д – 3, В – 2, 9 – 0, мар'яж звичайний – 20, а з козирів – 40. Пункти ж нараховуються за виконання тих чи інших умов. Наприклад, якщо геймер закрив раунд, але не набрав свої 66, то 3 пункти будуть записані його противнику.

Цікава особливість: кожен учасник може закрити гру будь-якої миті, витягнувши знизу колоди козирну карту та поклавши її на карти, які беруть участь у розіграші. Після цього боротьба продовжується, але колода вже не використовується.

Бура карточная игра

Варіанти

У цієї розваги є свої підвиди. Найвідоміші - мар'яж на трьох та мар'яж на чотирьох.

Буркозел

Буркозла можна назвати “середнім арифметичним” 66-ти та Бури. Тут використовується 36-карткова колода, що збігається з правилами гри Бура, але набрати потрібно 61 бал.

Беруть участь від двох до чотирьох осіб, кожна з яких отримує по 4 карти. У процесі можна ходити будь-якою кількістю карт від однієї до чотирьох, козирна масть вибирається довільно, а онлайн варіанті - автоматично.

Щодо комбінацій, для створення "бури" потрібно 4 козирні карти, як і для інших виграшних поєднань - "молодки", "листи", "4 кінця". Тобто. там, де у Бурі потрібно зібрати 3 козирні карти, у Буркозлі потрібно 4.

Зміст же розваги та техніка такі ж, як у Бурі.

Гра Бура онлайн безкоштовно на luckforfree.com

Якщо ви ще не пробували грати в Буру гру, обов'язково зробіть це. На нашому сайті можна грати безкоштовно та реєструватися не потрібно. Вам не доведеться довго чекати, поки завантажиться гра і качати нічого не треба. Ігровий портал luckforfree.com - це улюблені карткові та настільні розваги, грати в які можна з комп'ютером чи реальними людьми.

Ну, а якщо ви ще не знайомі з правилами Бури, прочитайте їх на нашому порталі.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ