oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Одеський різновид гри Деберц - Клабор

Карткова гра Деберц має кілька різновидів. Найпопулярніші - це харківська, московська та одеська. Сьогодні ми зупинимося на Одеському варіанті.

Онлайн деберц

Він має ще одну назву, “клабор”. Це слово означає комбінацію з шести карт, що послідовно йдуть, наприклад 7-8-9-10-В-Д. Важливо, щоб ця комбінація склалася відразу після роздачі без прикупу. У такому разі гравець автоматично виграє та партія закінчується.

Вважається, що в Одеського варіанта суворіші правила порівняно з іншими. Також у клаборі деякі комбінації називаються по-іншому:

  • байт - бейт (болт);
  • козирний валет - сміття;
  • терц 7-8-9 - піонер;
  • козирна 9 - манела.

Як грати в Одеський деберц

Грати можна вдвох, утрьох, вчотирьох. Якщо гравців четверо, то можливий парний варіант. Суперники домовляються, до кількох очок грати – можна до 501 чи до 1001.

Починає гру той, хто її замовив, а не той, хто сидить ліворуч від нього. Роздача карток відбувається по черзі, тоді як в інших випадках це робить той, хто виграв. Після роздачі сидячий праворуч повинен зрізати колоду, тобто. зрушити її, щоб унеможливити підтасовування.

Якщо сума балів при роздачі менше 2-х (тобто старша карта - некозирний валет), можливе перездавання, про це домовляються заздалегідь.

У цьому варіанті грати з зобов'язаннями – необхідне правило. Той, хто здає, не може двічі відмовитися від гри. Хоча, наприклад, у загальноприйнятому варіанті гри Деберц відмовитися двічі можливо.

Також не вітається, коли гравець одразу оголошує: "Два паси", особливо в командному варіанті - адже його партнер одразу зрозуміє, що розраховувати доведеться лише на себе.

Якщо у гравців однакові комбінації (терц, п'ятдесят), вони зараховуються до того, кому дістанеться послід.

Часто суперники ланжують. Тобто. якщо у граючого є некозирні туз і, наприклад, 7, то він кладе спочатку 7 в надії наступного разу вибити з противника 10 на свій туз.

Якщо протягом гри учасник не зміг взяти жодного хабара, з його рахунку списують 100 очок. Це називається “стати на лижі”.

Деберц на сайті luckforfree.com

В ігровому клубі luckforfree.com правила гри Деберц написані просто і зрозуміло. Родзинка нашого клубу – ви можете битися з реальним суперником. Можна наперед домовитися з другом одночасно зайти на сайт, а можна зіграти з незнайомцем. Ви можете налаштувати гру особисто для себе - ми намагаємося грати в Деберц онлайн на нашому сайті вам було максимально комфортно.

Не знайшли, що шукали?

Посилання для швидкого доступу

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ