oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Одеський різновид гри Деберц - Клабор

Карткова гра Деберц має кілька різновидів. Найпопулярніші - це харківська, московська та одеська. Сьогодні ми зупинимося на Одеському варіанті.

Онлайн деберц

Він має ще одну назву, “клабор”. Це слово означає комбінацію з шести карт, що послідовно йдуть, наприклад 7-8-9-10-В-Д. Важливо, щоб ця комбінація склалася відразу після роздачі без прикупу. У такому разі гравець автоматично виграє та партія закінчується.

Вважається, що в Одеського варіанта суворіші правила порівняно з іншими. Також у клаборі деякі комбінації називаються по-іншому:

  • байт - бейт (болт);
  • козирний валет - сміття;
  • терц 7-8-9 - піонер;
  • козирна 9 - манела.

Як грати в Одеський деберц

Грати можна вдвох, утрьох, вчотирьох. Якщо гравців четверо, то можливий парний варіант. Суперники домовляються, до кількох очок грати – можна до 501 чи до 1001.

Починає гру той, хто її замовив, а не той, хто сидить ліворуч від нього. Роздача карток відбувається по черзі, тоді як в інших випадках це робить той, хто виграв. Після роздачі сидячий праворуч повинен зрізати колоду, тобто. зрушити її, щоб унеможливити підтасовування.

Якщо сума балів при роздачі менше 2-х (тобто старша карта - некозирний валет), можливе перездавання, про це домовляються заздалегідь.

У цьому варіанті грати з зобов'язаннями – необхідне правило. Той, хто здає, не може двічі відмовитися від гри. Хоча, наприклад, у загальноприйнятому варіанті гри Деберц відмовитися двічі можливо.

Також не вітається, коли гравець одразу оголошує: "Два паси", особливо в командному варіанті - адже його партнер одразу зрозуміє, що розраховувати доведеться лише на себе.

Якщо у гравців однакові комбінації (терц, п'ятдесят), вони зараховуються до того, кому дістанеться послід.

Часто суперники ланжують. Тобто. якщо у граючого є некозирні туз і, наприклад, 7, то він кладе спочатку 7 в надії наступного разу вибити з противника 10 на свій туз.

Якщо протягом гри учасник не зміг взяти жодного хабара, з його рахунку списують 100 очок. Це називається “стати на лижі”.

Деберц на сайті luckforfree.com

В ігровому клубі luckforfree.com правила гри Деберц написані просто і зрозуміло. Родзинка нашого клубу – ви можете битися з реальним суперником. Можна наперед домовитися з другом одночасно зайти на сайт, а можна зіграти з незнайомцем. Ви можете налаштувати гру особисто для себе - ми намагаємося грати в Деберц онлайн на нашому сайті вам було максимально комфортно.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ