oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

День доміно

Теплий літній вечір, дме лагідний вітерець, мами з діточками будують у пісочниці пасочки. Ви повертаєтеся додому з роботи і раптово чуєте гучний чоловічий крик: "Риба!" "Ніби не на рибалці," - думаєте ви. Але це лише чоловіки пенсійного віку грають у доміно. Приблизно таку асоціацію раніше викликало слово “доміно”.

Однак це все у минулому. Зараз гра в моді у людей різного віку та професій, що стало можливим завдяки інтернету. Легкі правила, динамічність і захоплюючість - ось що дозволяє онлайн доміно бути в топі настільних комп'ютерних ігор.

Сьогодні подивимось на гру зовсім з іншого боку. Чи знаєте ви про таке свято, як День доміно?

Домино играть бесплатно

Містер Доміно

Це прізвисько отримав Робін Пол Вайджерс, мешканець Нідерландів. Саме йому на думку спала ідея вибудовувати величезну кількість кісточок для того, щоб продемонструвати принцип доміно. Суть принципу полягає в тому, що, якщо торкнутися однієї ланки у великому ланцюгу, то інші ланки також зазнають впливу цієї дії.

Все почалося з того, що голландська авіакомпанія KLM вирішила провести рекламну кампанію з використанням кістячок на борту літака, а Вайджерс на той момент працював у KLM та взяв участь в акції. Йому тільки виповнився 21 рік, і з того часу ідея вибудувати грандіозну фігуру з кістячок не покидала його.

Від планів до дій

Нарешті, 1986-го року Робін Пол зумів організувати захід, під час якого вишикували фігуру з 1 250 000 пластин, а потім зруйнували її. Впало лише 750 тис. кістяшок, оскільки підлога в приміщенні була нерівною.

Аналогічна подія сталася 1988 року, а регулярною вона стала з 1998-го. Все відбувається в Нідерландах, куди спеціально з'їжджається молодь, щоби взяти участь у будівництві або просто подивитись. Одного разу приїжджав навіть комісар королеви, Ел Ніджес, щоб зробити свій внесок.

Те, що відбувається, транслюється 14-ма телекомпаніями. Щороку захід присвячений певній темі: музиці, спорту, географії, історії тощо. Зазвичай свято проходить у листопаді, в інші місяці гравці можуть грати в доміно онлайн на втіху.

Домино играть онлайн бесплатно

Цікаві факти

Трохи цікавих фактів про захід:

  • 4491863 - стільки платівок впало у 2009-му році з вибудованих 4 млн 800 тис., що дозволило зафіксувати світовий рекорд. Темою свята стали географічні об'єкти, яким присвоєно романтичні назви: Кольори Європи, Суворий Лід (Антарктида), Інь-Янь (азіатські країни), Американська мрія.
  • 2005 рік запам'ятався трагічною подією. Коли споруда практично була закінчена, до зали влетів горобець і зачепив крилом одну платівку, яка спричинила 23 000 інших. Птах був застрелений охоронцем, хоча подія не завадила встановити новий на той момент світовий рекорд - впало трохи більше 4 млн. кістячок. Пам'ять бідного птаха вшанували за кілька років на аналогічному заході виконанням жалобної мелодії.
  • 2007-й рік був єдиним, коли не було зафіксовано світового рекорду (зазвичай у кожному новому році кількість пластин, що впали, перевищувала попереднє). Обрушилося лише 81,6% платівок. Це сталося, т.к. кісточки почали падати, коли основна фігура ще не була добудована.

Безкоштовні ігри на luckforfree.com

На ігровому порталі luckforfree.com кожен може грати в улюблені ігри як настільні, так і карткові, а також читати в блозі цікаві статті про них. Наприклад, чи чули ви про доміно Бліц? Якщо ні, обов'язково прочитайте його правила у нас на сайті та спробуйте зіграти.

Перевага luckforfree.com в тому, що багато ігор можна грати з друзями і незнайомими людьми. Тут можна вивчити правила гри в доміно, якщо ви ще їх не знаєте. Залишайте заявку або відгукніться на чужу, краще грати в доміно з реальним партнером! Гра буде безкоштовною і не можна реєструватися.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ