oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Як навчитися не програвати в Дурня

Дурак онлайн

Досить популярна думка про те, що для гри в Дурня достатньо одного везіння, докорінно помилково. Насправді, майстри цієї карткової гри мають власну тактику та стратегію, що дозволяє виявляти справжні дива.

Створена в Росії у XVIII столітті гра в Дурні відразу набула масового кохання спочатку в селянських колах, а потім і в чиновницьких, і навіть дворянських. Нарочита простота правил гри (велика карта б'є меншу, для виграшу достатньо позбавитися всіх карт раніше свого суперника) зіграла з нею злий жарт: багато хто почав просто недооцінювати Дурня, іноді називаючи її мало не дитячою грою.

Насправді рівень стратегії у грі Дурень дуже високий - набагато вищий, ніж у бриджі або покері. І, хоча частка везіння часто сприяє перемозі, але й вона тут все ж таки не відіграє визначальної ролі у випадку, якщо за столом проти новачка сидить майстер. Ось він при будь-якому розкладі залишить невміху в дурнях. У цьому вся суть гри.

Щоб не програти під час гри, слід вибрати правильну тактику гри. І обирається вона залежно від манери гри суперника. Так, якщо противник жадібний або просто не має козирів, його слід «валити» парними картами і відсутніми у нього на руках мастями. Якщо манера суперника протилежна, і він відбиває навіть шістку козирним тузом, вибивайте з нього велику масть, поки він не залишиться з дрібною картою. На нашому сайті можна потренуватися з тактикою, коли ви грати дурень онлайн, виберіть відповідні налаштування.

При цьому більшість фахівців схильні вважати, що запорука перемоги в Дурні - це хороша пам'ять, що дозволяє запам'ятовувати карти, що вийшли. Завдяки феноменальній пам'яті свого часу відомий письменник Федір Достоєвський «розробляв під горіх» всіх суперників, які зібралися за картковим столом. У приватній бесіді із сучасником Федір Михайлович навіть, подейкують, відверто розповів, що сюжетні лінії своїх романів він здатний втримати в голові завдяки картковій грі. Мовляв, це розвиває логіку та пам'ять.

Прочитайте правила підкидного дурня та грайте! Придивіться до своїх карткових суперників, і вони підкажуть, яку тактику краще вибрати!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ