oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Чи просто навчитися грати в Дурня?

За простотою гри криється справжня головоломка. Майже у кожній партії.

Традиційна гра, що зародилася за царських часів, протягом багатьох століть сприймається нашим народом як щось просте і зрозуміле. Ми звикли грати у поїздах, на пляжах, у альтанках у дворі багатоповерхівок, за сімейним столом. І навіть не уявляємо, наскільки насправді непросто грати дурень онлайн і вигравати.

Чемпіонати з Дурню проводяться вже досить давно, але про спортивні перепеття цієї гри нам багато невідомо. Побитися з гідними суперниками, щоб оцінити свій рівень, ми рекомендували б на сайті luckforfree.com, що спеціалізується виключно на кращих карткових іграх.

Дурак онлайн

Отже, чим складна гра в Дурня?

По-перше, ця гра одна з небагатьох, у яких перша решта ще ні про що не говорить, і ситуація за столом може кардинальним чином помінятися вже через два-три кони, якщо не раніше.

По-друге, гравець у Дурня повинен мати виключно гарну пам'ять. Якщо гравець здатний запам'ятати, карти якої масті та якої гідності вийшли, то більшість всього необхідного для успіху вже зроблена.

По-третє, необхідно вибрати правильну тактику, що застосовується до суперника індивідуально. Для цього уважно вивчіть правила гри в Дурня. Наприклад, якщо опонент легко прощається з козирями, необхідно змусити його позбавитися великих карт за допомогою будь-яких парних і заходів «не в масть». І навпаки, не закидайте відразу великими «віялами» людину, яка готова приймати мізер, боячись віддати всі козирі. До ендшпілю партії у нього на руках залишиться стільки баласту, що виграти він уже не зможе.

По-четверте, використовуйте право свого заходу для того, щоб переламати хід партії. Якщо захід весь час буде від вас, то й керувати результатом партії буде простіше.

По-п'яте, не забувайте, що ваш суперник теж може добре розбиратися в основних принципах гри в Дурня, мати феноменальну пам'ять і бути дуже тонким психологом. Тому ніколи недооцінюйте свого опонента у грі. Звичайно, якщо ви хочете завжди вигравати.

Ну, або майже завжди – якась частка везіння потрібна і для гри в Дурню.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ