oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Секрети гри в Дурня

Здавалося б, що складного у грі Дурень, адже в неї грають навіть діти. Потрібно лише вивчити назви карт і мастей, зрозуміти, що таке козир, і знай собі - ходи і відбивайся, правила гранично прості. Але чому ж іноді, сідаючи грати, ми програємо партію за партією? Можливо, наш суперник знає якісь секрети?

Запам'ятовуємо карти

Якщо хороша пам'ять - це не ваша гідність, не засмучуйтесь. Адже можна запам'ятовувати хоча б козирі, що тільки вийшли з гри. Усього козирних карт 9, причому одна з них лежатиме відкритою до самого кінця гри. Також, сподіваємося, якась частина козирів буде у вас на руках, і тоді завдання дуже спрощується.

Спробували, чи вийшло? Чудово. Тоді можна ускладнити завдання - постарайтеся запам'ятовувати кольорові карти, що вийшли - валетів, дам, королів і тузи. Деякі гравці навіть розробляють власні системи запам'ятовування, наприклад, за цифрами або за буквами. Якщо ви зможете це зробити, то більш-менш володітимете ситуацією і зможете прораховувати ходи.

Онлайн дурак

Збирайте парні карти

Причому збирати можна як дрібні парні карти (вони стануть вам у пригоді для ходу), так і великі. Ідеальний розвиток подій, коли ви зібрали чотири великі карти однакової гідності, наприклад, 4 пані або 4 тузи. Тоді відбиваючись ви нічим не ризикуєте, підкинути вам ніхто нічого не зможе. А наприкінці гри при вдалому збігу обставин можна використовувати ці карти як грізну зброю проти суперника.

Кілька коротких порад

Пропонуємо вам скористатися ще деякими порадами від досвідчених гравців:

  • намагайтеся завжди відбиватися, особливо коли гра добігає кінця;
  • якщо на початку гри до вас прийшла лише одна козирна карта, але велика (наприклад, король), і ви не можете відбитися, не варто її шкодувати. Інакше ви ризикуєте просидіти з нею до кінця гри;
  • позбавляйтеся дрібних карток і збирайте великі;
  • якщо ви почали грати в Дурня онлайн і у вас на руках погані карти, при цьому на вас були схожі картою, яку нічим відбити, і є тільки один великий козир, ви можете викласти цей козир, сподіваючись на те, що вам підкинуть аналогічні карти інших мастей, і ви зможете розжитися цілком непоганими картами;
  • грайте впевнено, не показуйте своїх емоцій супротивникові.

Ну і, звісно, більше тренуйтеся! На сайті luckforfree.com ви можете грати в Дурню безкоштовно та без реєстрації. Більше того, ви можете вибрати один з різновидів цієї гри - Підкидний, Перекладний або Командний дурень, а краще досконально вивчити правила гри Дурень і спробувати зіграти в кожну з них, адже кожна з них варта вашої уваги.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ