Як частіше перемагати у поєдинках у карти? Таке питання рано чи пізно виникає у кожного аматора карткових розваг.
Відразу зазначимо, що йтиметься про поради, пов'язані з чесними методами гри. Ніякого шахрайства та шулерства!
Існує два види карткових розваг. Перший - це партії за ігровим столом з живими супротивниками, які в ході поєдинку застосовують індивідуальну логіку і, як їм здається, правильно обрану стратегію. Другий – гра проти машини.
Також вам буде цікаво прочитати статтю про історію походження гральних кісток: де і коли виникли дайси
Чотири етапи партії
Умовно поєдинок можна розділити на 4 частини:
- Роздача. На цей процес гравець вплинути не може, тут все залежить від випадку.
- Прикуп або картки, отримані на вимогу другого етапу, визначають, яким чином геймер діятиме далі, яку стратегію вибере, і навіть розмір поставленої суми. У цій частині битви вплив учасника є, але значним його назвати складно. У випадку з грою проти комп'ютера багато на що впливає алгоритм випадкових чисел, а в поєдинку з живим противником - чесність того, хто роздає.
- Розіграш на 3-му етапі залежить лише від геймера. Це найважливіша частина поєдинку, в якій учасник застосовує свої здібності: логічне та стратегічне мислення, досвід та навички, уміння контролювати емоції та блефувати. До речі, розвиток перерахованих вище навичок, а також відмінні знання правил - це один із секретів частих перемог у карткових матчах.
- Завершальний етап, на якому зіграні карти залишають ігрове поле до завершення поєдинку.
У будь-якій картковій розвазі перший і другий етап - це фактор “До”, який впливає значною мірою на подальший хід та на вибір стратегії. Третій етап - це час, коли суперники безпосередньо вступають у бій, міряючись як гідністю карт, а й навичками, розумовими здібностями, досвідом. І навіть у разі невдалого розкладу, коли на виграш у геймера шанси нульові, хороший гравець намагається вести бій із мінімальною шкодою для себе. Заключний етап - це чинник "Після". Саме на ньому ми бачимо підсумок наших дій та дій опонентів. При правильній оцінці результату цьому етапі видно всі помилки і недоліки, допущені гравцями. У цьому й полягає важливість заключного етапу. Досвідчений учасник не проґавить шансу скористатися отриманою інформацією, щоб відкоригувати подальші дії.
Увімкнувши логічне мислення, можна дійти висновку, що фактор "Після" безпосередньо впливає на фактор "До", як би парадоксально це не звучало. Поєдинок є замкнутим циклом. За розіграшем слідує нова ставка або хабар. Знання карт, що залишили гру, спрощує життя геймера надалі. Це головна відмінність карткових розваг від інших ігор.
Пряма залежність того, що прийде, від того, що залишило гру – особливість карток. Це не секрет, і досвідчені гравці давно зробили для себе такі висновки.
Підрахунок карток, що вибули
Приблизно після 4-го розіграшу гравцеві вже важко пам'ятати карти, що залишили матч. А для геймера-початківця це практично неможливо. Особливо тоді, коли двобій ведеться не однією колодою. Тут виникає необхідність розвитку зорової пам'яті. Це буде корисним не тільки для затятого гравця, а й для звичайної людини. Поліпшити зорову пам'ять не так вже й складно, як здається. А розвиток зорової пам'яті тільки щодо карткової колоди вимагатиме від гравця ще менше часу та зусиль. Якщо учасник має бажання покращити результати, він не заперечуватиме значущість розвитку зорової пам'яті.
Поки зорова пам'ять гравця недостатньо розвинена, можна застосувати в ході матчу двійкову систему обчислення, яка багатьом знайома ще зі шкільної лави. Часто під час шкільного навчання ми ставили собі риторичні питання на кшталт: “А навіщо це мені? Де я надалі зможу цим скористатися? Так ось, настав час!
Не повторюватимемо теоретичний матеріал шкільної програми, перейдемо відразу до практики.
Чотири пальці на руці представимо у вигляді шістнадцятирозрядної системи, великий палець залишається вільним. Цифри 1, 2, 4, 8 відповідають кожному з 4 пальців, починаючи з вказівного (1-вказівний, 2-середній, 4-безіменний, 8-мізинець). Розглянемо цю систему запам'ятовування за допомогою гри блэкджек онлайн. Уважатимемо наступні карти: Т, Д, К, В. Уявімо, що у нас на руках поєднання, що оцінюється в 11-16 балів. Така сума досить небезпечна, адже взяття ще однієї картки може спричинити перебір. Під час випадання одного з листів на боксі або дилера ставимо великий палець на вказівний. При випаданні другого листа – великий палець прибираємо з вказівного та загинаємо середній. Випадає третій – середній залишається загнутим + великий палець ставимо на вказівний. Четвертий – загинаємо лише безіменний. П'ятий - загинання вказівного + безіменного. Шостий – загин середнього + безіменного. Думаємо, далі вам логіка зрозуміла. Таким чином, можна порахувати 16 карт. Ви можете скористатися цією системою, граючи на нашому порталі luckforfree.com. Тут же ви можете вивчити правила шестиколодного блекджека та інших ігор.
Для збільшення числа карт, що підраховуються, можна пустити в хід і другу руку, але, думаємо, це викличе підозри у ваших опонентів. Адже ви не будете сперечатися, що геймер, який постійно загинає пальці, виглядатиме, м'яко кажучи, трохи дивно. Варто зазначити, що жодні правила карткових ігор не забороняють вести підрахунок аркушів під час поєдинку. Але краще, щоби працівники гральних закладів та суперники за ігровим столом не бачили ваших маніпуляцій. Адміністрація ігрових клубів не підбадьорює підрахунок карток, тому намагайтеся його приховати. Завжди можна вибрати відповідний метод маскування, щоб не звертати на себе зайвого разу уваги.