oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Варіанти гри Кінг

Карткова гра Кінг відноситься до розваг преферансного типу. Це означає, що учасникам необхідно брати хабарі та намагатися набрати певну суму балів. Однак правила Кінга набагато легші, а сама гра настільки захоплююча, що стала однією з найпопулярніших у світі. До речі, друга назва гри - Жіночий преферанс, що свідчить про великий інтерес прекрасної статі до розваги.

Кінг має не так багато різновидів, як гра Дурень, але все-таки варіанти є, розглянемо деякі з них докладніше.

Кинг онлайн

Класичний

Класичний (простий) - це основний варіант, його правила детально висвітлені на нашому порталі.

На трьох

У варіанті на трьох до класичних правил внесено такі зміни:

 • бере участь 30 карт: тузи піковий і хрестовий витягуються з колоди;
 • геймери отримують при роздачі по 10 штук;
 • нарахування балів таке: за "дівчаток" (дам) і "хлопчиків" (валетів і королів) -5-ть або +5-ть залежно від раунду, за два фінішні хабарі +10-ть і -10-ть балів за Кінга (короля черв'яків) + або -20 очок.

Доміно

Тут також використовуються правила основного різновиду, але відмінності такі:

 • роздають по 6 штук, що залишилися утворюють базар і складають запас;
 • захід здійснюється з червових, і доки у базарі є карти, можна піти відповідною мастю. Коли у геймера потрібна карта відсутня, він бере із запасу стільки, скільки потрібно для отримання необхідної.
 • якщо колода закінчується, дозволяється скидати картку за бажанням.
 • поєдинок триває, доки учасники не вийдуть з гри, також допускається, що в останнього геймера залишаться карти на руках. Їх приплюсують до тієї суми, яку він набрав.
 • коли геймер набирає -31 бал, поєдинок закінчують.

Джокери замість 2 і 3

Грають утрьох або вчотирьох. У варіанті Кінг онлайн на трьох прибирають 2-ку і 3-ку хрестові і змінюють їх на двох джокерів. Коли грають четверо, прибирають хрестову 2-ку і змінюють її на джокера. Мінусові бали вважають таким чином (до уваги беруть тільки карти червової масті та joker):

 • джокер - дає -20;
 • туз черв'яків - забирають 14-ть;
 • король - -13;
 • дама - забирають 12-ть;
 • валет - 11 балів, далі за аналогією.

Коли у хабарі разом із червою виявляється джокер, він стає старшим для карт, молодшим за десятки і молодшим для валета і старшим за рангом.

З торгівлею

Можна грати на трьох (роздають по 17 штук) або на чотирьох (роздають по 14 штук). Штрафуватимуть за масть, обрану під час торгівлі, за кожну подібну картку, що прийшла у хабарі, віднімають по одному балу. Коли всі карти роздали, геймер з лівого боку від того, хто здає, починає торгуватися: або каже "пас", або грає. Той, хто називає найбільшу кількість можливих очок у хабарах, виграє торги і вирішує, яка масть штрафуватиметься: не брати піку чи трефу, бубну чи черв'яка.

Коли один із геймерів набирає 77 очок, поєдинок закінчується.

Гра Кінг онлайн безкоштовно на luckforfree.com

На нашому порталі ви можете вивчити правила гри Кінг і грати безкоштовно і без реєстрації, хоча рішення зареєструватися принесе вам додаткові бонуси. Обов'язково пограйте з реальними партнерами у цю гру – така можливість є на сайті luckforfree.com, яскраві емоції вам гарантовані!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ