oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Коротко про головні різновиди гри Преферанс

Ростов, Ленінград, Сочі... Ми не плануємо сьогодні проводити для вас урок з географії. Йтиметься про найпоширеніші різновиди Преферансу.

Карткова гра Преферанс - особлива розвага, про яку написані цілі книги. Цікавими є його історія, термінологія, тактики, домовленості. Спочатку він виник як похідна від іншої карткової розваги, віста і був популярний серед гусарів. У поєдинку беруть участь зазвичай троє-чотири гравці. Хоча гра вважається комерційною, головне в ній не ставки, а професіоналізм гравця.

Ленінград

Найпопулярніший різновид, у якому боротьба йде проти граючого, з “напіввідповідальним” та “джентльменським” вістом. Гора та вісти подвійні, а кульку часто обмежують за часом.

Грають доти, доки не набереться загальна кількість очок, особиста пулька не закривається. Приклад: якщо четверо геймерів вирішили грати до 50-ти, то загальна сума становитиме 200. А набрати можуть так: один гравець – 80, другий – 20, третій – 40, четвертий – 60.

Особливості

Чим відрізняється Ленінград від інших варіантів:

  • найдорожча гра - це розпаси;
  • тут суворі правила щодо геймера;
  • при розпасі доведеться виходити жорстко.
Преферанс онлайн

Сочі

Преферанс Сочи онлайн

Цей варіант проти вістуючого (т.к вистування має труднощі), з “відповідальним” та “жлобським” вістом. Спокійніший різновид, якщо порівнювати його з іншими. У ній не збільшується вартість зіграних ігор, а також немає так званих “бомб” та гри “втемну”.

У Преферанс Сочі грають ті, хто вважає за краще не ризикувати, тут знадобиться вміння логічно мислити. Можлива величезна кількість розпасів, які можуть йти до 10 кіл.

Вартість ігор та розпасів, а також запис відповідають класичним положенням.

Ростов

Преферанс Ростов онлайн

Велике значення приділяється розсувці, преферанс Ростов - Випадок для професіоналів у цьому процесі. Гра, яку гравець не зіграв, жорстко карається, а виграна сильно боніфікується.

Віст “напіввідповідальний” та “джентльменський”. Той, хто взяв менше інших хабарів, записує кілька вістів на противників. Прикуп при грі на розпасі не можна відкривати. Вважають, що цей варіант є більш відповідальним у порівнянні з іншими, адже якщо геймер не взяв нічого, то це зазначається в записах. Як наслідок, у цій версії можна дійсно пограти, а не просто розпасовувати.

На нашому ігровому порталі ви знайдете правила преферансу, написані просто та доступно. Грайте безкоштовно та без реєстрації. Налаштуйте гру за своїм бажанням, наприклад, вибирайте (у варіанті Сочі):

  • вихід з розпасів;
  • відкривати прикуп на розпасовці чи ні;
  • прогресію;
  • джентльменський віст чи ні;
  • час на хід.

Грайте онлайн безкоштовно на сайті luckforfree.com на будь-який смак 24 години на добу.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ