oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Топ-5 карткових ігор, у яких потрібно думати

Інтернет рясніє всілякими анонсами статей або онлайн розваг із фразами "Це легко!" або "Не треба довго думати!" А що робити, якщо навпаки, є бажання поворухнути мізками? Ми склали Топ-5 карткових ігор, для перемоги в яких потрібно докласти розумових зусиль.

1.Преферанс

Преферанс належить до комерційних ігор. Ця старовинна розвага і раніше вважалася заняттям для інтелектуалів. Століття тому кульку із задоволенням розписували інтелігенція та військові. Виграш у преферансі більшою мірою залежить від уміння логічно мислити, а не від розкладу, що прийшов. Звичайно, необхідна умова для перемоги – знання правил, ви знайдете їх на порталі luckforfree.com. Також, перш ніж грати, прочитайте статтю у нашому блозі “Преферанс у термінах”, в ній описані основні поняття.

Якщо ви тільки плануєте навчитися грати в преферанс, радимо першими освоїти правила преферансу Ленінград - вони не надто складні. Ще рекомендуємо Кінг - його називають "дамським преферансом", оскільки у нього нескладні правила, а сама гра цікава і динамічна.

2.Тисяча

Ще одна комерційна гра хабарів, розрахована на трьох учасників. Щоб виграти, гравцеві потрібно набрати 1000 балів за допомогою хабарів. Складнощі полягають у великій кількості термінів, наявності штрафів та необхідності продумувати ходи. Однак якщо ви навчилися грати у 1000, то станете вірним шанувальником цієї гри на довгі роки.

3.Дурень

Так-так, знайома кожному з дитинства гра дурень вважається найскладнішою картковою грою, якщо поставитися до неї серйозно. Граєте ви з дитиною на пляжі чи з професіоналами – величезна різниця. Ви здивуєтеся, але професійні гравці продумують свій хід до півгодини!

Один із секретів виграшу - наявність гарної пам'яті. Постарайтеся запам'ятовувати карти, що вийшли. Тоді ви знатимете, які карти на руках противника - і це полегшить вам життя. Відмінний варіант тренування - гра в дурня онлайн на luckforfree.com.

Дурак онлайн

4.Покер

Перемога в покері залежить як від розкладу карт, так і від уміння прорахувати ймовірність. У таких розвагах важливими є регулярні тренування. У деяких країнах покер визнаний видом спорту, з нього проводяться міжнародні чемпіонати.

Гравцю в покер необхідно мати чудову пам'ять, володіти особливими тактиками та логічним мисленням. Головна мета геймера - зібрати найвищу комбінацію, при цьому карти можуть бути повністю або частково закриті, наприклад, у Шестикартковому покері.

5.Блекджек

Здавалося б, тут все просто – рахувати до 21 вміє кожен! Намагайтеся не набрати суму балів більше 21 і будете не в програші. Складність полягає в тому, що потрібно вгадати прикуп - яку карту ви можете отримати до наявних. По суті правила блекджека дуже прості, але, як і в покері, тут потрібно вміти прораховувати ймовірність. Не дарма ж блекджек входить до обов'язкового списку клубних ігор.

Тепер, коли ви прочитали найскладніші ігри в карти, попрактикуйтеся на luckforfree.com. На нашому порталі ви знайдете багато варіантів цих ігор. Також для вас:

  • гра абсолютно безлатна;
  • відсутність реєстрації;
  • поєдинки з живими суперниками;
  • відмінна графіка.

Не знайшли, що шукали?

Посилання для швидкого доступу

помилки при грі в нарди як вигравати у довгі нарди ігри онлайн карти покер російською
як грати в дурня в карти правила грати онлайн покер холдем як рахувати окуляри в доміно у козла
міжнародні шашки комбінації зіграти в дурня онлайн блэкджек безкоштовно без реєстрації
деберц онлайн грати безкоштовно скільки карт відбій у дурня вдруге у разі перездавання в дурні
грають у рулетку онлайн грати у преферанс безкоштовно та без реєстрації російською мовою онлайн блэкджек значення карт
ігри нарди довгі грати безкоштовно з комп'ютером реверсі гра правила гри в техаський холдем покер
ігри онлайн дев'ятка три жінки в покері як називається гра в нарди в коротку
секрет гри в шашки стоклітинні шашки покер онлайн як грати
шашки російські правила карти грати онлайн безкоштовно без реєстрації на весь екран підрахунок кулі у преферансі
види нард деберц скільки карт європейська рулетка онлайн грати

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ