Цікава виходить історія: людство винайшло автомобілі, пральні та посудомийні машини, комп'ютери та мобільні телефони. Всі ці винаходи повинні були позбавити людину зайвого клопоту і подарувати додатковий час для відпочинку. Але ні, ми приходимо з роботи дедалі пізніше, поспішаємо і нічого не встигаємо.
Але у низці нескінченних справ іноді потрібно зупинитися, знайти час для душі, для відпочинку. Однією з таких віддушин можуть бути ігри онлайн. Наприклад, на сайті luckforfree.com ви знайдете величезний вибір настільних, карткових ігор та ігрових автоматів. І все це безкоштовно!
Сьогодні звернемо вашу увагу на нарди, старовинну гру, яка не втратила актуальності дотепер.
А ще радимо вам прочитати статтю про те як рухаються фішки у грі нарди. Як ходити при випаданні страв. Що робити, якщо бути схожим немає можливості. Що поєднує численні варіанти нардів.
Історія нардів
Індія vs Персія - хто кого
Можливо ви чули, що нардам налічується близько 5 000 років. Одна з легенд свідчить, що вперше нарди з'явилися у Персії. Близько півтори тисячі років тому індійський правитель вирішив влаштувати своєрідний челендж і відправив перському владиці комплект шахів. Мовляв, спробуй зрозуміти, що треба робити з цими фігурками та дошкою. Не так багато часу сподобалося персам, щоби розгадати секрет.
Через рік вони відправили до Індії спец-караван, у якому урочисто везли сковану залізом скриню з мореного дуба. У скрині лежала дошка з сандалового дерева з обробкою зі слонової кістки і написані на пергаментному папері докладні правила гри. А відповідь вони надіслали набір нардів, природно, без жодних пояснень. Індійці так і не змогли відгадати правила гри.
Середньовіччя
У Середньовіччі гра була популярна серед лицарів. Їм удома не сиділося, тягнуло на подвиги, а у вільний від подвигів час ці доблесні чоловіки любили покидати кісточки на дошку. Тому замість оригінальної назви з'явилося нове: “трик-трак”, яке було співзвучне ударам за дошку.
Англія
Цікаво, що величезний внесок у популяризацію нардів зробив англієць. Едмон Хойл вирішив, що у довгі нарди грати довго і нудно, і на противагу їм винайшов короткі. Сталося це на рубежі 17 та 18-го століть. Зараз це один з найпопулярніших різновидів гри. Мільйони людей люблять грати в нарди. На нашому порталі ви можете вивчити правила коротких нардів і довгих нардів. За коротким різновидом проводяться міжнародні змагання з привабливими призовими фондами. Так, в Америці у подібних чемпіонатах призовий фонд сягає кількох мільйонів доларів. Щоправда, для участі потрібно сплатити внесок у 3000-5000 доларів.
Гра у нарди безкоштовно на luckforfree.com
На нашому порталі ви можете грати безкоштовно у нарди довгі, короткі нарди та кавказькі. Якщо ви не знаєте чи забули правила, прочитайте, вони написані легкою мовою. Реєструватися не обов'язково, але якщо ви витратите 20 секунд, отримаєте додаткові бонуси. Запросіть своїх друзів або грайте з незнайомими людьми – така можливість передбачена на luckforfree.com.