oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Стратегія та секрети гри у довгі нарди

Тисячі людей на нашій планеті захоплюються нардами, які в англомовних країнах звуться backgammon. Ця стародавня східна забава займає найвищі місця в рейтингах настільних розваг. Початківцям здається, що перемога чи поразка залежить від кидка спеціальних кубиків - зар. Випадає багато очок – переможеш, мало – програєш. Не кожен, хто хоч раз у житті грав, знає: існують секрети гри в нарди, і якщо ви оволодієте ними, то лаври переможця носитимете, не знімаючи.

Длинные нарды играть бесплатно

Тактика гри в нарди

Напевно, всім відомі основи нард, а якщо ні, то ось ключові моменти. Кожен учасник має в своєму розпорядженні по 15 шашок на своїй частині дошки (в будинку). Головне завдання - зробити коло по ігровому полю і зняти фішки з поля швидше за супротивника. Кількість лунок, на які пересувають шашку, визначається за допомогою кидка зар.

Навряд чи назвеш хитрістю досконале знання правил. Це швидше незаперечна істина. Тому, якщо у вас досі є прогалини у знаннях, заповніть брак знань негайно. Зробити це можна на нашому сайті, де правила довгих нардів написані доступною і зрозумілою мовою. Адже без знання теорії майстерності не досягнеш.

Секрети гри в нарди

У двох словах, секрети відомих видів нард такі: кожен хід добре обміркуйте, інакше навряд чи він буде успішним. Розвиток подій залежить від початкових пересувань фішок хоч у довгих, хоч у коротких нардах. Хоча результат поєдинку також залежить від того, чи вдалий кидок кубиків, тактично вірним буде розраховувати переміщення та передбачати поведінку суперника.

Тактика гри в нарди полягає в наступному: ходимо однією шашкою від своєї голови, другу беремо з іншої лунки і, таким чином, не поспішаючи, рухаємось до голови супротивника. Деякі досвідчені гравці радять вибрати одну з можливих стратегій:

  • намагатися рухатися вперед будь-якими шляхами;
  • тримати оборону до останнього.

Жодної таємниці тут немає, все пояснюється логічно: якщо частіше випадають зорі з великою кількістю очок, рухайтеся вперед. Якщо з маленьким – захищайтеся. Під час гри в нарди тактика відрізнятиметься залежно від ситуації, всі комбінації заздалегідь не передбачиш, безпрограшних партій не буває.

Якщо міркувати логічно, коли за дошку сідають два однакові за рівнем майстерності суперника, шанси на перемогу у них однакові. Тоді, щоб виграти, слідуйте такій тактиці гри в нарди довгі: не давайте супротивникові набрати очки і самі не втрачайте бали. Щоб опонент не набирав очки, створюйте позиції, в яких він не зможе бути схожим і буде змушений пропускати ходи. При цьому добре заводьте шашки в будинок і заздалегідь продумуйте комбінації, щоб не втрачати очки.

Тактика гри у довгі нарди

Головний секрет правильної тактики – передбачати ситуацію, а не просто бачити те, що відбувається на ігровому полі перед вашими очима. Іншими словами, прораховуйте можливі наслідки переміщень. Прихильники нард з математичним складом розуму зробили деякі розрахунки і з'ясували, що для потрапляння на потрібну лунку, постарайтеся стати за 5-6 лунок до неї. Найчастіше в сумі випадає така сама кількість очок. Ця маленька хитрість допоможе здобути перемогу навіть новачкові.

Які ще відомі секрети гри в довгі нарди? Закривайте противнику лунки, в які він може потрапити, адже ми вже знаємо, що зазвичай зорі дають при кидку 5-6 очок. Використовуйте цей тактичний прийом проти суперника.

До секретів у довгих нардах також відноситься побудова паркану. Парканом називають виставлені в трьох-шістьох осередках поспіль фішки учасника бою. Правильно збудувавши паркан, створіть виграшну комбінацію. Сенс у тому, що у суперника утворюється дефіцит ходів, зате у вас з'явиться можливість зробити гарний продуманий хід. Якщо парканом із 3-х фішок опонента не налякаєш, то коли поспіль стоять 4, 5 або 6 фішок - це вже майже переможна комбінація.

Довгі нарди тактика гри з комп'ютером

Під час гри з роботом у довгі нарди тактика залишається такою ж. Захищаємось або нападаємо залежно від ситуації на полі та від того, наскільки у вас сьогодні щасливий день. Нарди онлайн також вимагають від гравця логічного мислення та хоча б найпростіших математичних здібностей. Щоб вигравати, зіграйте сотні партій. Тут як у спорті - чим більше тренуєшся, тим ближча перемога.

Використовуйте секрети довгих нард під час гри з роботом або з людиною у Безкоштовному клубі luckforfree.com. Також кожен знайде на нашому сайті найпопулярніші ігри: карткові, шахи, шашки, доміно, рулетку та ін.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ