oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Секрети історії нардів

Ми живемо у вік цифрових технологій, користуємося швидкісними поїздами, літаками, автомобілями, інтернетом, але нам все одно не вистачає вільного часу. За день ми встигаємо здійснити сотні справ, практично вночі повертаючись додому, але не все встигаємо зробити.

Онлайн нарды

Коли божевільний ритм життя вичавив із тебе останні соки, ти іноді згадуєш час, коли листи писали на папері, коли зателефонувати можна було з дому чи телефонного автомата, коли перегляд телепрограм займав у тебе не більше години на добу і тільки щоб дізнатися останні новини, що відбулися у світі. Довгі вечори ти проводив або з картами в руках, або за шахівницею, або кидаючи кістки на дошку для нардів.

Ми пропонуємо вам відкласти у бік тисячі термінових справ і трохи відпочити. Завдяки інтернету ми можемо будь-якої зручної миті, хоч вдень, хоч вночі, пограти в улюблені ігри. Зіграйте в нарди онлайн на нашому сайті - найдавнішу захоплюючу гру, а для початку прочитайте в нашій статті цікаві факти про неї.

Як усе починалося: гіпотези та припущення

Нарди популярні вже не одне тисячоліття, а якщо бути точнішими, то більше 5 тисяч років. Найдавніша дошка цієї гри, виявлена археологами на території нинішнього Ірану, датується третім тисячоліттям до нашої ери. Таким чином, це одна з найдавніших настільних логічних ігор.

Одна з легенд свідчить, що індуси відправили набір шахів персам, сподіваючись, що ті не розберуться в правилах гри і таким чином буде доведено інтелектуальну перевагу жителів Індії. Але вже через рік вони отримали відповідь від персів, які не тільки розібралися як грати в шахи, а й надіслали свою гру – нарди, для розгадки якої індусам знадобилося довгих дванадцять років.

Існує й інша версія походження розваги, згідно з якою нарди родом із Стародавнього Єгипту. Цю теорію підтверджує знахідка археологів у гробниці Тутанхамона – дошка для гри.

Играть бесплатно нарды длинные

Римська знать програвала в нарди цілі статки. Звичайним жителям Риму також можна було грати в цю забаву, але суворо у певні дні.

У давнину майстри виготовляли дошки для гри з дерева чи каменю, а фішки були глиняними чи кам'яними. Розглядається розвага таїть у собі щось містичне. За допомогою нардів у давнину навіть передбачали майбутнє. 12 пунктів кожного поля символізує 12 місяців, а загальна сума всіх пунктів 24 - кількість годин на добу. Ігрове поле уособлювало небо, а рух каміння - рух зірок по ньому. Стародавні мудреці за трьома партіями, зіграними у певний час, визначали, коли краще розпочати військові дії, чи буде врожайним рік, чи коли закінчиться голод. До того ж, за допомогою цієї гри на Сході вирішувалися суперечки, можливо, тому в правилах розваги не передбачена нічия.

Поширення нардів

У західні країни гра потрапила завдяки хрестоносцям приблизно у 12 столітті. Тут розвага швидко завоювала популярність і в різних державах мала свою назву. Наприклад, французи назвали його трик-трак, а англійці - бекгаммон.

У середньовічній Європі в нарди грали в основному аристократи, але згодом гра стала популярною серед нижчих верств населення.

Хоча розвага і виникла на Сході, європейці відіграли не останню роль у його розвитку та поширенні. Представник Англії Едмон Хойл у 18 столітті розробив європейський варіант правил, який одержав назву короткі нарди, а східний варіант стали називати довгими. За коротким різновидом проводяться міжнародні чемпіонати з непоганими призовими. Наприклад, переможець азербайджанського турніру Золоті Зори отримує кістки із чистого золота.

Нарди і сьогодні не втратили своєї популярності. З розвитком комп'ютерних технологій у любителів гри з'явилося ще більше можливостей відточувати свою майстерність. Геймери можуть грати в онлайн нарди, не залишаючи стін свого будинку.

Прикмети та забобони

Більшість професійних геймерів вірять у прикмети. Ось найвідоміші забобони, пов'язані з розвагою:

  • Успіх відвернеться від гравця, якщо він буде погано говорити про кістки.
  • Багато професійних нардистів мають власний талісман, який у жодному разі не можна давати в руки іншим геймерам. Чим щасливіший нардист, тим сильніший його талісман.
  • Якщо дивитися на зорі під час кидка, їх можна наврочити удачу.
  • Під час поєдинку не можна схрещувати ноги та руки, оскільки успіх не зможе увійти до геймера.
  • Вважається, що набір для нардів, поданий діловій людині як презент, обов'язково принесе йому успіх.

Зіграти у нарди їхні шанувальники можуть на нашому ігровому порталі luckforfree.com. Сьогодні в реальному житті непросто знайти гідного суперника, чого не скажеш про ігри через мережу. Вашим противником може стати геймер з будь-якого уігла планети. А якщо ви не впевнені у своїх силах, поєдинки з роботом – це те, що потрібно. У нас ви можете зіграти у найвідоміші різновиди гри. Вивчіть правила довгих нардів, а також інші варіанти розваги. Нехай удача вам усміхається частіше!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ
  • TOP 100