oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Стратегії гри в короткі нарди

Найпопулярніших різновидів два - довгі та короткі нарди. Ми не обговорюватимемо гідності та недоліки кожної, цю статтю присвятимо тим, хто віддає перевагу коротким. Мало вміти грати в нарди, треба знати особливі секрети та хитрощі. Про них і поговоримо.

Психологія гри

Як театр починається з вішалки, так і поєдинок починається з правильно поставленої мети. Йдеться про новачків, які думають: "Хоч би не програти" замість того, щоб: "Я обов'язково виграю". Вчіться правильно оцінювати ситуацію та брати на себе ризики від самого початку партії. Така оцінка змінить ваше ставлення до процесу та додасть впевненості.

Будьте дисципліновані, дотримуйтесь свого плану і не впадайте в паніку за будь-якого промаху.

Стратегії гри в коротких нардах

Ваш план – це і є стратегія. Ви всіма силами намагатиметеся дотримуватися його, а противник вставлятиме вам палиці в колеса. Обов'язково виберіть собі потрібну стратегію, якщо хочете стати професійним гравцем. Стратегії будуються на 2-х типах дій:

  • гра на обгін - прагнути обійти супротивника і скоріше завести фішки у свій дім;
  • утримання - не давати опоненту слідувати своєму плану, вибивати його фішки, всіляко йому заважати.

Це два основні напрямки гри, а тепер розглянемо конкретні стратегії.

Побудова свого будинку

Намагайтеся зайняти якомога більше осередків свого будинку. Таким чином ви вб'єте двох зайців - завадите супротивникові рухатися, а ще при попаданні фішок опонента на бар йому буде складніше знову ввести їх у гру. Ситуація повністю контролюватиметься вами.

Нарды короткие онлайн играть бесплатно без регистрации с компьютером

Забудова плюс відхід

Будуйте будинок, але пам'ятайте про дві свої фішки в чужому будинку. Ця популярна стратегія гри в нарди поєднує два в одному. Тут є ризик: ваші фішки залишаються у блотах, що небезпечно. Можна як виграти, так і програти.

Відхід

Тут головне завдання – вивести свої дві фішки з дому суперника. Особливо небезпечно їх там залишати, якщо противник використовує тактику побудови будинку. Потрібно сподіватися на вдалий кидок зар - випадання комбінацій 6-5 або 6-6 допоможуть вам залишити вороже поле.

Якоря

Створюйте якомога більше якорів у будинку опонента. Він заводитиме свої фігури в будинок, але при цьому підставлятиме їх під удар.

Створення безлічі пунктів

Це підійде обережним гравцям. Намагайтеся залишити максимально меншу кількість блотів. Створіть багато пунктів та заважайте опоненту нападати на них. Тут є свої мінуси - гра може затягнутися і залежить від вдалого кидка противника. Дубль допоможе йому вислизнути з пастки.

Головне, спробуйте визначити стиль гри суперника, а потім створіть контр-стиль. Потренуватися можна у нашому клубі luckforfree.com.

Гра у нарди онлайн на luckforfree.com

На нашому порталі ви знайдете декілька варіантів популярної гри. Якщо ви забули правила довгих нардів, прочитайте їх у відповідному розділі. Окрім чудового дизайну та зручного інтерфейсу, любителі цієї розваги мають можливість змагатися один з одним: у нас можна грати з реальними суперниками. Крім того, кожен бажаючий може у нарди короткі онлайн грати безкоштовно без реєстрації з комп'ютером.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ