oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Бура, рамс, 21, стоп - що спільного у цих ігор?

Карти - улюблена розвага безлічі людей, різних за віком, захопленням та соціальним станом. Хтось віддає перевагу серйозним іграм, типу покеру та преферансу, хтось - ігри простіші, наприклад, підкидного дурня. Але існує безліч ігор середньої складності або зовсім простих, про які деякі навіть не чули.

Сьогодні ми зробимо стислий огляд таких карткових розваг. Поєднує їх те, що в процесі гри необхідно підраховувати очки. До таких розваг можна віднести Буру, Стос, Рамс, 21, Свару та ін. У цих забавах гравець з високим рівнем інтелекту не має особливої переваги над середньостатистичним геймером, оскільки результат поєдинку більшою мірою залежить від успіху, ніж від інших факторів. /p>

Короткий огляд ігор з підрахунком очок

Бура

Позитивний результат оффлайн поєдинку в буру найчастіше досягається не за допомогою вміння мислити логічно і навіть не за допомогою удачі, а завдяки так званим кляузам - спірним умовам. Ця розвага досить проста, але в його правилах так багато дрібних нюансів і подробиць, що матерішому і впевненішому в собі учаснику легко вдасться в діях противника розглянути порушення правил і оголосити противника програвши.

Бура карточная игра

Щодо гри Бура онлайн, то тут ніякі кляузи не допоможуть, і потрібно намагатися бути максимально уважним і прораховувати кожен хід. Грають у ній звичайною 36-картковою колодою, учасників може бути від 2-х до 4-х. Щоб виграти, потрібно першим набрати 31 бал. Існують особливі комбінації, на кшталт “лист” або “Москва”, за які нараховуються додаткові очки.

Рамс

Рамс - розвага старовинна, він був поширений в російських провінціях в 19-му столітті і вважався грою переважно для дам за рахунок простої правил. У ньому переважно результат поєдинку залежить від везіння проти аналогічними іграми. Професіонали жартують, що якщо під час битви в інші розваги картки кошти виграються, то під час гри в рамс - відбираються. У рамсі офлайн дуже багато спірних умов, найкраще домовлятися про них до початку ігрового процесу.

Поєдинок у рамс включає кілька роздач. Грати можна компанією від 3 до 7 осіб, колода може бути в 32 або 52 карти. Коли в одній із роздач учаснику не вдається здобути хоча б 1 хабар, він штрафується на 5 балів, а це в основному визначає результат партії. Адже для перемоги оштрафованому геймеру знадобиться двадцять хабарів, а його супернику лише десять.

Правила рамсу трохи простіше, ніж правила бури. У ньому хороший результат залежить від точного дотримання правил і знання кількох комбінацій. У бурі ж гравець, здатний логічно мислити, може здобути перемогу навіть із невдалим набором карток.

Бура игра

Двадцять один

Двадцять одне очко - розвага, в яку будь-хто може навчитися грати за кілька хвилин. Можливо, ви вмієте грати в блэкджек - американський аналог цієї гри. У ньому немає розіграшу, а перемога дістається везунчику, який набере оптимальну кількість балів, що не перевищує в сумі 21. Кожна карта в 36-ти картковій колоді має свою гідність. Масть на перебіг поєдинку не впливає. Після тасування та зсуву колоди банкір видає одну карту супернику та одну собі. Потім гравець робить ставку і прагне за допомогою подальшого взяття карток набрати 21 бал. Якщо сума балів перевищує 21, така ситуація називається “перебір” і означає поразку.

Стос

У грі стопка (фараон, штосс) також немає нічого складного. У сучасному варіанті застосовують 6 або 8 колод, гравці роблять ставки на карти, від 2 до Туза, а також на масть. Ця розвага вважається дуже захоплюючою, оскільки результат поєдинку непередбачуваний. Навіть досвідчені геймери побоюються цієї гри. У цю гру виграють та програють величезні суми. У стопці гравець може виграти цілий стан, а за хвилину його програти. Тут все залежить від успіху та від інтуїції геймера.

Зварювання

Зварювання схоже на стопку. Свою назву гра отримала на честь однойменної ситуації, коли у двох учасників при підрахунку очок виявляються однакові суми, наприклад, по 23. У такому разі оголошується "зграя" і відбувається нова роздача. Переможець плюсує собі очки і за попередню роздачу.

На нашому ігровому порталі luckforfree.com ви можете обрати карткову гру на свій смак: правила деберця, дурня, преферансу та багато інших популярних ігор ви знайдете у відповідних розділах. Також ви знайдете величезний вибір настільних розваг, а любителі гральних автоматів гідно оцінять широкий вибір слотів і їх високу якість.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ