oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Політика відмови від відповідальності

Визначення понять

"Політика", це поточна політика використання файлів cookies (з усіма існуючими доповненнями і змінами).

"Сайт", це інформаційна одиниця в Інтернеті, ресурс з веб-сторінок (документів), які об'єднані спільною темою і пов'язані один з одним за допомогою посилань. Сайт зареєстрований на Правовласника і обов'язково прив'язаний до конкретного домену, що є його адресою. Ця політика розроблена для наступного сайту: https://lucky-fun.com.

"Користувач", це юридична або фізична особа, яка користується Сайтом та/або отримала до нього доступ.

"Правовласник", це компанія (або особа), яка є власником Сайту.

Авторське право

Сайт і його вміст належать Правовласнику. Друк або збереження окремих сторінок і/або розділів Сайту і його вмісту дозволяється тільки для особистого або внутрішнього користування і тільки з повним посиланням на джерело. Забороняється зміна, копіювання, розповсюдження, публікація, продаж або перепродаж, ліцензування або використання будь-якого контенту, отриманого з Сайту (повністю або частково) будь-яким іншим способом для комерційних або суспільних цілей, без попереднього письмового дозволу Правовласника.

Обмеження відповідальності

Інформація на Сайті надається безкоштовно. Використовуючи Сайт, Користувач погоджується з відмовою від можливих претензій на адресу Правовласника, пов'язаних з вмістом Сайту.

Правовласник не несе відповідальності за втрати та/або збитки будь-якого роду (зокрема, прямі, непрямі або наступні збитки), що виникли в результаті доступу до Сайту або його використання, або неможливості доступу або використання Сайту, а також переходу за посиланнями на сторонні сайти.

Хоча Правовласник докладає всіх зусиль для забезпечення коректності інформації, що розміщується на Сайті, точність і правильність її не гарантується. Правовласник також не бере на себе відповідальність за працездатність і доступність Сайту і його оновлення.

Посилання на сторонні сайти

Сайт може містити посилання, які ведуть на сторонні сайти. Правовласник не несе ніякої відповідальності за доступність цих сайтів, а також за коректність, безпеку і законність вмісту цих сайтів.

Користування Сайтом

Використання сайту дозволено виключно в законних цілях.

Використання Сайту в маркетингових цілях можливо тільки з письмового дозволу Правовласника.

Використання Користувачем Сайту для здійснення масових розсилок - заборонено.

Користувачам забороняється розміщувати на Сайті, поширювати та/або пересилати будь-яку протизаконну, непристойну, дискримінуючу, порнографічну, образливу або інформацію що викликає ненависть, а також будь-які матеріали, які можуть послужити підставою для судового переслідування, згідно із законодавством Європейського Союзу або іншим чинним законодавством.

Правовласник залишає за собою право, на свій розсуд, видаляти будь-які матеріали, розміщені на Сайті, заблокувати або видалити персональний аккаунт Користувача та/або обмежити йому доступ до Сайту.

При публікації Користувачем будь-якої інформації на Сайті, Користувач дає Правовласнику вільне від зобов'язань право, використовувати цю інформацію на розсуд Правовласника.

Прикінцеві положення

Доступність тексту Політики для ознайомлення

Користувачі можуть ознайомитися з умовами цієї Політики за цим посиланням.

Дана редакція Політики діє від 1 січня 2020 року.

Відомості, зазначені в цьому документі, є невід'ємною частиною Політики конфіденційності сайту, з якою користувач може ознайомитися за цим посиланням.

Зміна та доповнення Політики

Поточна Політика може бути змінена час від часу. Правовласник не несе будь-якої відповідальності перед Користувачем за зміну умов даної Політики без дозволу та/або згоди Користувача.

Користувач сам зобов'язується на регулярній основі перевіряти положення даної Політики на предмет її можливої зміни або доповнення.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ