Преферанс займає особливе місце у ряді карткових ігор. Ця гра, що зародилася багато років тому в Росії, вимагає не просто везіння, а вміння грамотно мислити і точні математичні розрахунки. Тому всіх, кому хочеться застосувати свої неабиякі здібності у грі, ми запрошуємо зіграти у Преферанс онлайн.
Зазвичай у Преферанс грають троє-чотири гравці, мета гри - набрати якнайбільше очок. Результати записуються у спеціальну таблицю - "кульку". Найпопулярніші різновиди гри онлайн Преферанс - Ленінград, Сочі та Ростов - представлені на нашому сайті. Ви можете самі вирішити, з ким грати - з реальною людиною або спочатку набратися досвіду в грі з роботом.
А ще вам буде корисно ознайомитись із статтею: Гра в преферанс удвох. Опис та правила
У грі преферанс розрізняють кілька варіантів (конвенцій) гри, найпоширеніші з них - Ленінград ("ленінградка"), Сочі ("сочинка") та Ростов.
Якщо спробувати охарактеризувати ці різновиди двома словами, то Ленінград - гра ведеться проти граючого, Сочі - проти вистуючого, а преферанс Ростов - тим, хто чудово володіє правилами распасовки.
Для преферансу Ленінград характерний "джентельменський" та напіввідповідальний віст, крім того, вісти та гора в ньому подвійні, а кулька може мати обмеження за часом. Гра закінчується коли збирається загальна сума, а не коли один гравець збере домовлену кількість очок.
Виявляється, Н.А.Некрасов, цей чоловік із суворим обличчям, чий портрет ми пам'ятаємо зі шкільних часів, як писав проникливі вірші про важке життя селян. Він знаходив час на все: на жінок, полювання та на гру в карти. Більше того, саме на виграні гроші він видавав популярний на той час альманах Сучасник, у якому висміювалися вади багатого стану. Ось такий парадокс.
Одна з улюблених Некрасових ігор - преферанс. Як вона з'явилася в Росії, чому так швидко стала популярною у світських салонах і як ставився до неї інший великий російський поет, Жуковський?
Про все це читайте у нових статтях блогу на luckforfree.com.