oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Як грати в преферанс удвох

Преферанс онлайн Що робити, якщо бажання грати в онлайн преферанс є, а партнер лише один? Відповідь проста: зіграти в Гусарік (Гусарський преферанс). Вважається, що в давнину гусари частенько не могли знайти собі партнерів з гри і стали практикувати гру в Преферанс удвох.

Гусарик має низку відмінних рис. Наприклад, він завжди грається втемну (тобто карти завжди закриті), кількість карток - 24 (від Дев'ятки до Туза). Кожному гравцеві здається по 10 карток, при цьому ще по 2 картки відкладають убік як прикуп. Гравець може використовувати лише прикуп, який знаходиться праворуч від нього.

Торгівля ведеться так само, як у класичній грі, тобто. спочатку роблять прикуп до піків, потім до трефів, потім до бубнів і, в останню чергу, до хробаків. Далі слідує гра без козирів, потім до 7 піків, і так далі до 10 без козирів. Той, хто купив, спочатку зносить дві карти, а потім оголошує гру. Обов'язкова умова - не купувати картку менше, ніж вже купував.

Другий гравець вибирає, пасуватиме або вистуватиме. Якщо він вістує, то може зробити прикуп, хоч це не обов'язково. 2 хабарі бере гравець, якщо вистує один, і 4 хабарі, якщо з купівлею. Гравець, який призначив гру, повинен взяти при простій грі 6 хабарів, при грі 7 - 7 хабарів і так далі. Прочитайте правила гри в Преферанс на нашому сайті.

Також відмінними рисами Гусарика можна назвати відсутність розпасовок та курочок, реміз зверху не ставиться. При взаємному пасі карти просто перездаються. За ренонси призначаються солідні штрафи. Записи в таблиці роблять так само, як і в класичному преферансі.

У порівнянні зі звичайним Преферансом, партія в Гусарік займе набагато менше часу, тому кульку починають розписувати з 400 або 500. За основу найчастіше береться Сочинський чи Ленінградський варіанти, в які ви можете грати онлайн на нашому сайті, хоча можна вибрати й інший різновид. Плюс цієї гри в тому, що неможлива змова двох гравців проти третього.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ