oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Домовленості у грі Тисяча

У грі 1000 немає єдиних, загальноприйнятих правил. Тому перед тим, як почати грати, краще обговорити їх із супротивником, щоб уникнути спірних ситуацій. Розглянемо найпоширеніші домовленості.

Роздача

Гравець має право попросити нову роздачу в таких ситуаціях:

  • якщо у нього після роздачі на руках виявилося 4 дев'ятки. Тут можливий і інший варіант: поклавши першу з 9-к, граючий запише на свій рахунок 360 очок (в іншому різновиді - 200);
  • якщо після здачі сума балів менше 14-ти.

Але заявити про бажання перездати потрібно до того, як почнеться торгівля.

Торгівля

Коли в учасника в початковий момент у торгівлі мінус 120, йому доведеться пасувати: участь у торгівлі в такій ситуації забороняється.

У разі, якщо сума балів у прикупі становить менше 5-ти, а гравець замовляв гру на 100 очок, він може скасувати заявку та вимагати перездавання. Однак, якщо він сам збільшував ставку, то перездачу заборонено.

Розписують не 120 очок, а суму поставленого. При цьому кожен із неграючих отримає півставки.

Розписувати дозволено не більше 3-х разів.

Під час розпису сума поставленого не забирається в учасника, який розписує.

Гравець отримає штраф 120 очок, якщо розписуватиме більше 3-х разів.

Додатковий мар'яж - "постільний", складається з дами та валета. Його "ціна" - підлога основної ставки. Такий мар'яж ви не зустрінете, якщо будете грати онлайн в тисячу, але в реальному житті цей варіант існує.

>

Учасники спільно вирішують, чи можна розписувати чи не можна, у випадках, коли:

  • один із них сидить на бочці і не має штрафу за розпис;
  • під час “золотого кона” - також за відсутності штрафу за розпис.

Учаснику дозволяється збільшувати поставлене під час “золотого кона”.

Игра тысяча

Розіграш

Оголошувати козир можна одразу з 1-го ходу.

Болт – ситуація, коли гравець протягом 3-х партій поспіль не набирає жодного очка. За це його оштрафують на 120 балів. Під час безкоштовної гри на luckforfree.com ви вирішуєте самі, грати з болтом чи без, чи тільки не на бочці.

Бочка - як тільки учасник набере 880 балів, він сідає на діжку. Йому залишається набрати лише 120 очок для виграшу. Такому гравцеві надаються 3 спроби для того, щоб набрати необхідну суму. Якщо він не справляється із завданням, його штрафують на 120 балів і він злітає з бочки.

Мар'яж із тузів - якщо гравцеві прийшли 4 тузи, він має право призначити свій козир, виклавши один із тузів. Крім того, він здобуває 200 очок. Але є умова: він повинен бути схожим на всі 4 тузи поспіль, тобто зробити 4 хабарі за допомогою тузів.

Якщо жоден з учасників не набрав 120 балів, партія починається спочатку.

Ходити козирем дозволено граючому, який не оголошував козирну масть.

Бали за оголошену козирну масть запише той, хто зіграв ставку.

Тисяча онлайн на сайті luckforfree.com

На нашому сайті ви можете пограти в 1000 онлайн безкоштовно як з комп'ютером, так і з реальними людьми. Реєструватися також необов'язково. Якщо ви забули правила гри в 1000 або тільки вчитеся грати, можете прочитати їх тут же.А також спробувати зіграти в < a href="/" title="">преферанс, ця гра теж хабарного типу, і з великою ймовірністю може вам сподобається.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ