oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Гра 1000 – додаткові правила

Карткова гра 1000 лідирує за кількістю домовленостей щодо роздачі, штрафів, проведення останнього раунду. Оскільки загальних правил тут не існує, а домовленостей - десятки, то перед початком гри краще обговорити правила з партнерами, якщо граєте офлайн, або вивчити їх на сайті під час гри онлайн.

Играть тысяча онлайн

Які пункти можуть змінюватися при грі в Тисячу

На що слід звернути увагу до початку поєдинку:

 • Тузовий марьяж. Його зараховують не завжди. У деяких варіантах розглядають лише стандартний марьяж Дама+Король. Однак якщо його таки вважають, тузовий мар'яж (або “хваленка”, як його ще називають) принесе власнику 200 очок. Найчастіше його не призначають із першого заходу.
 • Самоскид. Так називають ситуацію, коли гравець набере +555 чи -555 очок. Усі окуляри згорять, якщо він набере таку гарну кількість балів.
 • Втемну. Геймер має право не заглядати у свої карти та ризикнути замовити розіграш на 120 балів. Якщо він виграє, то додасть до свого ігрового рахунку 240 балів. Це називається “грати втемну”.
 • На мінусі. Коли геймер не отримує суму, яку він заявив на початку раунду, наприклад, 100, то решті учасників доведеться пасувати під час торгівлі, якщо цей самий геймер не “сидить на сотні” (тобто торгується сам).
 • Хрести. У випадку, коли геймер заявив про гру на певну суму, але не набрав її, його можуть "хрестити" - суперникам запишуть "болт", а йому самому - "хрест".
 • Округлення - для зручності розрахунків та запису іноді набрану кількість очок округляють. Замість 98 можна записати 100.
 • Простий марьяж - зазвичай записують з першого ходу, на початку гри.
 • Торгівля на п'ять - підвищення ставок на 5 одиниць. Найкраще користуватися цією домовленістю, якщо геймери набрали приблизно порівну балів.
 • Передача 4-х дев'яток. Коли після роздачі у гравця на руках з'явилася комбінація із 4-х дев'яток, він може попросити перездати карти. А може й не просити, це його особиста справа.
 • Розписування. У випадку, коли геймер не розрахував своїх сил і замовив гру, але не набрав потрібну суму, він може відмовитися від поєдинку. Тоді суперники отримають по 60 очок на свій рахунок, а у невдалого гравця заберуть суму, що не зіграла.
 • Золотий кін. Коли зіграно 3 кола, всі бали учасників подвоюють. Гравець, що сидить зліва, забирає прикуп собі і робить замовлення на 120. При цьому він не має права на торгівлю.

Гра 1000 безкоштовно на сайті luckforfree.com

На нашому ігровому порталі кожен може у тисячу грати онлайн безкоштовно та без реєстрації. У опції налаштувань включені такі пункти, як "самоскид" і "болт", ви можете самостійно вирішувати, скільки часу вам знадобиться на хід. Але головна перевага порталу luckforfree.com – можливість грати онлайн із живими партнерами. Просто залиште заявку або відгукніться на чужу. Для тих, хто ще жодного разу не грав, ми розмістили правила гри в 1000 на нашому порталі у відповідному розділі.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ