Командний дурень (його ще називають парний, або два на два) - один з найпопулярніших різновидів цього карткового розваги. І хоча загальний зміст у всіх варіантів однаковий, все-таки Командний стоїть окремо. Для цього є вагомі причини:
- у геймера є надійна підтримка у вигляді партнера по грі, тоді як в інших видах грають кожен за себе;
- змінюються правила ходу та підкидання;
- використовується інша тактика.
Суть
У Командному варіанті потрібно "закидати" супротивників так, щоб до кінця поєдинку ви з компаньйоном залишилися без карт, а у опонентів на руках вони залишилися. Тобто, нічого нового. Відмінність лише в тому, що ви не маєте права підкидати товаришу за командою, що цілком логічно.
Розташовуються члени однієї команди навпроти один одного. Тобто. ходити ви завжди будете на суперника зліва.
Якщо перший член команди вийшов із поєдинку, то другий грає за двох. Йому доводиться несолодко: адже обидва суперники ходять по черзі лише на нього.
Для перемоги недостатньо вийти з гри самому, необхідно, щоб ваш партнер також скинув карти раніше за супротивника. Можлива нічия, коли, наприклад, у фіналі залишилися двоє учасників: один із них був схожий, а другий відбився.
Іноді в оффлайн варіанті можливий поєдинок у шістьох, коли в командах буде по три гравці.
Також вам може бути цікава стаття про короткі корисні поради щодо гри в Дурню. З ними ви завжди виграватимете.
Тактика
Якщо в Підкидному та Перекладному дурні ви розраховуєте тільки на себе, то в Командному завжди є надія, що товариш вас підтримає. Наприклад, у вас немає парних карток. Є одна 6-ка, одна 7-ка, одна 9-ка і три старші карти. У парному різновиді шанси, що ви закидаєте супротивника, вдвічі більше, ніж у підкидному та перекладному - адже у партнера можуть бути як карта того ж номіналу, що ви зайшли, так і аналогічні тим, якими битиметься суперник.
Головна порада - грати уважно, підраховуючи карти, що вийшли. Ідеально буде, якщо ви почнете партію і постійно закидатимете противників, не даючи їм схаменутися. Адже зміна права ходу спричинить зворотний ефект.
Якщо ж ходити почала команда суперників і перший хід був не з найдрібніших карток, а ваш розклад не супер, краще затягнути.
Поради з гри в Командного дурня онлайн
Під час віртуального поєдинку радимо вам:
- взяти у партнери гравця з високим рейтингом;
- якщо ви програєте кілька партій поспіль, змініть команду;
- не піддавайтеся емоціям. Навіть якщо ви легко вийшли з гри, але ваш партнер не зміг відбитися і ваша команда програла, пам'ятайте: це може статися з кожним. І не корову ж ви справді програли - спеціальна ігрова валюта FUN на сайті luckforfree.com безкоштовна!
Поєдинок із реальними партнерами та безкоштовна гра без обмежень – не єдині переваги нашого ігрового клубу. Ви можете грати без реєстрації, скористатися повноекранним режимом та налаштувати гру на свій смак. Наприклад, грати можна колодою з 24-х, 36-ти чи 52-х карт. А для початку повторіть правила Перекладного дурня, вони написані просто і доступно.