oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Гра реверсі онлайн безкоштовно!

Реверсі
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 55 голосов)
oMain.oLobby.cg = 2130000; oMain.oLobby.gg = 0; oMain.oLobby.aGids = [2130000];

Реверсі стоїть в одній лінійці з такими іграми як шашки, нарди, куточки. Друга її назва-отелло. Для неї використовується спеціальне ігрове поле розміром 8 на 8, а також 64 фішки, особливість яких полягає в тому, що вони двоколірні.

Играть онлайн реверси

Ця деталь відрізняє її від перерахованих вище розваг. Колір зазвичай використовують чорний і білий, але головне, щоб був контраст, а ось поле може бути одноколірне.

В Реверсі онлайн кожен хід повинен бути спрямований на захоплення фішок суперника. У початковій позиції фігури стоять таким чином: 2 білі і 2 чорні стають в самий центр дошки. Першими ходять чорні.

Роблячи хід, гравець повинен ставити свої дві фігури так, щоб між ними виявилася ворожа фігура. Іншими словами, в грі лінія з фішок противника повинна розташовуватися між двома вашими. При цьому лінія може бути складена в будь - якому напрямку-горизонтальному, вертикальному або діагональному.

Після переміщення частина фігур, які виявилися захоплені опонентом, перевертаються і переходять у володіння до походившему. Однак засмутитися ви не встигнете: ситуація змінюється щомиті, і, якщо у вас забрали 3 фігури, то буквально під час наступного ходу Ви можете забрати 5 шашок суперника.

Відмовитися від ходу або самовільно пропустити його не можна. Такі основні правила гри Реверсі. Партія складається з декількох етапів (за аналогією з шахами):

  • дебют;
  • міттельшпіль;
  • ендшпіль.

Справжні шанувальники Реверсі грають тільки на нашому сайті luckforfree.com. той, хто до нас зайшов одного разу, залишиться з нами надовго, адже битися можна як з комп'ютером, так і з людьми, причому в ігрові автомати грати без реєстрації і безкоштовно можна в будь-який час.

DMCA.com Protection Status
Отзывы
Оценка пользователей 5 из 5 (всего 55 голосов)
Осталось символов:
 
Дустик
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Реверсі
Прикол в том что шашки здесь двух цветные и переворачиваются. Это очень отличает игру от других. Самая веселая игра шашечного типа. И самая заводная!

Вилла
Рейтинг 5 звёзд
Оценка: 5 из 5
Реверсі
оказалось достаточно интересно!

Игрок244551314
Рейтинг 4 звёзды
Оценка: 4 из 5
Реверсі
Деталь, требующая доработки в реверси! По окончанию игры не показывается количество фишек сторон, а сразу объявляется победитель и сумма выигрыша. Сделайте, пожалуйста, возможность видеть С КАКИМ СЧЕТОМ (число фишек игроков) закончилась сама партия. И в самом конце показать счет по партиям.

oMain.isReviewPage = 1;
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ