oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Дебют у шашковій партії: основні помилки гравців і пастки, що ними використовуються.

Загальна класифікація помилок у шашках

Кожен вид спорту зітканий з перемог та поразок. Поразка – результат допущених похибок спортсмена. Причин для промахів може бути безліч: поганий настрій, недостатній рівень підготовки, психофізичний стан, брак досвіду і т.д.

У шашковому поєдинку, якщо обидва партнери ведуть правильну гру, уникаючи серйозних недоглядів, він закінчується нічиєю. Відповідно, виграти можна за наявності промахів суперника.

Для того, щоб уникати власних помилок, при цьому підвищуючи рівень своєї майстерності, необхідно вивчити та проаналізувати чужі.

Шашки международные правила

Промахи, які допускають гравці у поєдинках, можна віднести до двох категорій: психологічні та технічні.

Психологічні помилки спричинені порушенням психофізичного стану гравця внаслідок великих навантажень під час матчу та підготовки до нього.

Технічні помилки не пов'язані з емоційним чи фізичним станом учасника. Вони допускаються в результаті недостатньо кваліфікаційного рівня шашиста, нестачі досвіду, незнання правил гри в Російські шашки, поганої підготовки до матчу і тощо

Помилки та пастки в дебюті битви

Вивчаючи ази шашкової гри, новачкові зовсім не обов'язково запам'ятовувати окремо взяті варіанти можливих кроків. Набагато важливіше розуміти суть прийомів, що використовуються, мислити не одиночними кроками, а комбінаціями, вміти визначати найсильніший хід.

Коли гравець вже має певний досвід, можна приступати до освоєння початків матчу. Насамперед необхідно виключити грубі перегляди та навчитися не траплятися на найпростіших комбінаціях суперника. Коли суперник припускається помилки, не можна упускати шанс, потрібно обов'язково скористатися цим моментом. Найчастіше перед кожною комбінацією опонента стоїть пастка. У дебюті гри зустрічаються ситуації, коли, начебто, перспективний хід згодом веде до поразки. Потрапити в пастку суперника - це означає зазнати втрат у вигляді шашок або програти позицію.

Результат матчу дуже часто вирішується вже на початку гри у шашки. Повірте, вистачить єдиного необдуманого кроку, щоб ваш супротивник забезпечив собі перемогу у партії. Різних хитрощів і хитрощів, застосовуваних шашистами в дебюті, достатньо: від найпростіших, популярних у новачків, до складних, застосовуваних вже досвідченими шашистами. Ці пастки найбільш доречні в таких різновидах гри, як бліц або швидкі шашки, а також в інтернет-шашках, де є тимчасові обмеження. Загалом, скрізь, де опоненти не мають часу над довгим роздумом над ходом, і розіграти дебют потрібно дуже швидко.

Якщо ваш суперник припустився помилки на початку поєдинку, обов'язково скористайтеся цим. Це дозволить отримати матеріальну перевагу над противником (одна або кілька шашок), що наприкінці партії може суттєво вплинути на остаточний результат бою. Передчасно відкритий осередок для дамки або ґратове розміщення фігур противника може дозволити провести таку комбінацію, яка вже на початку вирішить результат матчу на вашу користь. Навіть один необдуманий крок противника може призвести до вашої вирішальної переваги. Наприклад, блокувати шашки супротивника або зайняти вигідне становище на ігровому полі.

Шашки русские

Кожен професійний гравець має в рукаві подібного роду пастки. І чим вищий рівень геймера, тим віртуозніше він користується промахами опонента.

Як розпочати партію, щоб швидко перемогти

Цікаво, яку мінімальну кількість кроків потрібно зробити учаснику, щоб здобути перемогу у битві? Одним ходом, звісно, не виграти. Але вже після другого кроку ви можете легко розраховувати на позитивний для себе результат наприкінці партії. Безумовно, на дамкове поле за такий короткий проміжок часу потрапити не вдасться, та й багато фігур суперника не виб'єш, а ось виграти 1-2 фігури у опонента цілком можливо.

Слід зазначити, що, маючи перевагу навіть в одну фігуру в дебюті поєдинку, у вас є хороші шанси на перемогу, оскільки без допомоги ваших помилок противнику навряд чи вдасться компенсувати цю шашку на початку матчу. А вам у такому положенні просто слід сконцентровано, не допускаючи переглядів, довести поєдинок до переможного кінця.

Слід знати, що для того, щоб перемагати, потрібно помічати та застосовувати у грі найпростіші тактичні удари. Це вміння дозволить виключити свої помилки та не дасть супротивникові вибивати ваші фігури за допомогою комбінацій. Під час застосування пасток, а також у ході всієї битви головне бути зосередженим на грі і вчасно помічати наміри опонента у відповідь.

Пастки в дебюті матчу - це один із способів здобути перемогу в грі, дуже популярний серед шашистів-початківців.

На сайті luckforfree.com гра в онлайн шашки не залишить нікого байдужим.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ