oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Шашки онлайн на двох безкоштовно!

Існує безліч настільних розваг, в які можна грати удвох з другом, родичем або просто з незнайомою людиною, якщо, наприклад, ви в дорозі і потрібно скоротити час. У наш час, завдяки появі мережі інтернет, кожен може грати шашки на двох із комп'ютером, причому на нашому сайті ви можете зробити це безкоштовно та без стомлюючої реєстрації.

Ігри шашки на двох родом з нашого дитинства

Які ж існують ігри безкоштовно на 2? Всі чудово знають Класичні шашки – з цим видом забави ми знайомимося у ранньому дитинстві, як правило, ще до школи. Перші наші суперники – батьки, або дідусь із бабусею, брати-сестри чи друзі. Можливо, деяким пощастило відвідувати у шкільні роки шашковий клуб. І нехай іноді рівень підготовки наших противників був не найвищим, ми з нетерпінням чекали, коли близькі знайдуть час зіграти з нами, і із задоволенням дослухалися мудрих підказок.

Шашки онлайн

Шашки на 2 гравці: раритет чи захоплююча розвага?

Хочемо ми чи ні, але значну частину часу більшість із нас проводить онлайн. І добре, якщо цей час буде витрачено з користю: наприклад, можна грати в шашки на 2. На сайті lucky-fun.com кожен знайде класичні види chekers, а якщо забули правила, не турбуйтеся, складними їх ніяк не назвеш і викладені ці самі правила на нашому сайті доступною мовою. На їхнє вивчення піде не більше двох хвилин. У нашому Безкоштовному клубі будь-хто може пограти у draughts 2-х видів:

  • Класичні;
  • Міжнародні.

Другий вид відрізняється від першого кількістю шашок на стартовій позиції, розміром дошки, нотацією, а також розстановкою та правилами. По-різному визначається нічия.

Грати в шашки на двох у Безкоштовному клубі lucky-fun.com

Який варіант вибрати - боротися з людиною чи машиною? Обидва варіанти варті уваги. Тим більше, що ви можете боротися з живими гравцями у класичні шашки онлайн та гра буде абсолютно безкоштовною. Гра на двох захопить будь-кого своєю непередбачуваністю, розпалом пристрастей та інтригою.

Класичні шашки вдвох

Якщо ви давно не сідали за шашкову дошку та почуваєтеся не зовсім впевнено, рекомендуємо почати грати у Класичні шашки на двох. Цей вид простіше та звичніше для тих, хто народився на території СНД. Сядьте зручніше, посуньте клавіатуру, увімкніть режим флеш, натисніть кнопку плей і розгорніть сторінку на повний екран, функція повноекранний режим зробить гру максимально приємною. Кожен однозначно отримає задоволення від гри на двох шашок безкоштовно. Навіть якщо програєте один-два рази, не турбуйтеся: граючи free, не витратите жодної копійки.

Міжнародні шашки для двох

Грати в Міжнародні удвох трохи складніше, але тим приємнішою буде перемога! На цей ігровий формат доведеться витратити більше часу, адже і клітин, і фігур більше, хоча все залежатиме від ситуації. Не варто відкладати розвагу на інший час, потіште себе. А грати з живим суперником удвічі цікавіше – більше інтриги та непередбачуваності. Якщо раніше, коли нам хотілося зіграти в шашки, але не було з ким, ми грали поодинці за двох гравців, то зараз можна грати абсолютно безкоштовно в шашки на 2 з віртуальним противником. Спробуйте обидва варіанти гри на 2 у класичні шашки безкоштовно та однозначно захочете повертатися до них знову та знову.

Пропонуємо шанувальникам віртуальних розваг грати у нашому Безкоштовному клубі, тому що у нас очевидні переваги перед іншими сайтами:

  • не потрібно платити жодної копійки;
  • зручний інтерфейс, кожна кнопка розташована на своєму місці, а меню простіше простого;
  • насичені, не дратівливі очі кольору;
  • боріться як з комп'ютером, так і з живими противниками, для цього просто залиште заявку на гру, і суперник відгукнеться найближчим часом;
  • повноекранний режим.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ