oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Шашки онлайн грати на весь екран безкоштовно!

Якщо ви втомилися на роботі, не складаються сімейні стосунки та хочеться втекти подалі від нескінченних проблем, але немає такої можливості, просто зіграйте у шашки онлайн на весь екран на нашому сайті. Це допоможе кожному хоч на короткий час забути про проблеми та повноцінно відпочити. Не потрібно бути майстром шашкової гри, щоб обіграти суперника, навіть дитина легко розбереться в елементарних правилах – тут немає нічого складного. Розкреслена в клітинку дошка, фігури чорного та білого кольору – основні атрибути старовинної розваги. Ну, а щоб у шашки грати безкоштовно на все вікно браузера, знадобляться лише комп'ютер та мережа інтернет.

Грати в шашки на весь екран - цікаво, хвилююче, корисно

У Безкоштовному клубі lucky-fun.com кожен бажаючий може зіграти у Класичні чи Міжнародні, беруть участь завжди двоє. У Класичних використовується 64-клітинна дошка та задіяно 24 фішки, по 12 у кожного учасника, а у Міжнародних – 100-клітинна дошка та 40 фішок, по 20 у кожного. Право першого ходу зазвичай у білих, хоча в деяких різновидах гри першими ходять чорні, але ці різновиди не надто поширені. На нашому сайті можна в шашки грати безкоштовно на весь екран. Реєстрація не потрібна, а просте меню написане російською мовою. Безкоштовний геймплей онлайн розрахований на відвідувачів різних рівнів майстерності, в шашки грати онлайн безкоштовно на весь екран може як дорослий, так і дитина.

Шашки онлайн

Щоб грати у Міжнародні шашки, спочатку вивчіть правила. У них є принципові відмінності від Класичних, але тим цікавішою буде боротьба. Відмінності стосуються:

  • правив перетворення простої фішки на дамку;
  • правив взяття;
  • нотації.

Якщо хочете зіграти у шашки з комп'ютером на весь монітор, то зможете це зробити хоч уночі, хоч удень. Крім того, також можете в шашки грати онлайн із реальним суперником на fullscreen. Для цього залиште заявку на сайті і через пару-трійку хвилин зможете безкоштовно пограти онлайн на своєму улюбленому комп'ютері. В очікуванні суперника зіграйте в інші ігри на нашому сайті, наприклад, в Дурню або Рулетку - занудьгувати однозначно не встигнете! Для зручності розгорніть сторінку на повний екран, натисніть кнопку play та насолоджуйтесь. Уявіть своє захоплення, коли переможете розумну інтелектуальну машину, напхану досконалими програмами!

Грати в шашки безкоштовно і без реєстрації на весь екран

Можна грати у віртуальні шашки онлайн безкоштовно на весь екран під час робочої перерви, після важкого трудового дня, у будь-який час, коли захочеться. У XXI столітті зробити це легко та просто. Існують незаперечні плюси у грі у затишній домашній обстановці, коли в руках у вас чашка гарячого чаю, ви нікуди не поспішайте та насолоджуєтеся улюбленим заняттям.

Запрошуємо любителів гри в шашки безкоштовно та без реєстрації на повний екран в ігровому клубі lucky-fun.com. Також на нашому сайті ви знайдете безліч інших настільних та карткових ігор, кожен вибере собі розвагу до смаку.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ