oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Грати в шашки онлайн з одним безкоштовно!

Шашки - старовинна настільна гра, знайома з дитинства кожному. У ранньому віці, тільки-но освоївши ази цієї розваги, ми здавалися собі супер-професіоналами і готові були битися з ким завгодно. Але тільки через роки, вникнувши в правила гри глибше, розумієш, що все не так просто. Виявляється, шашки поділяються на Класичні та Міжнародні, а ті ще на десятки підвидів. І ми знайомі, причому поверхово, тільки з Класичними шашками, а про Міжнародні не знаємо зовсім нічого. Використовуючи сучасні комп'ютерні технології, стало реальністю грати в шашки онлайн з одним, навіть якщо ви знаходитесь у різних містах.

Які секрети таять звичні для кожного Класичні шашки?

Можна грати в шашки з другом або незнайомою людиною, наприклад, попутником. Для цього використовують 64-клітинну дошку, на якій розставляють фігури двох кольорів, найчастіше чорні та білі. Загальна кількість фішок 24 по 12 у кожного. Фішки займають найближчі до гравця 3 ряди, причому лише чорні клітини. Ходять прості фігури на одну клітинку вперед по діагоналі, а можуть бити на одну клітинку вперед або назад, знову ж таки тільки по діагоналі. Якщо фішка досягає останнього, восьмого ряду від себе, стає дамкою, що розширює її можливості. Дамка ходить і б'є на необхідну кількість клітин по діагоналі. Бити в Класичних шашках online потрібно в жодному разі, не можна ходити так, як планували, якщо фігура суперника відкрита для удару. Тут вибору, на жаль, немає. Ось коротко головні правила гри.

Але цього достатньо, тільки якщо ви не надто серйозно ставитеся до шашкової гри і для вас головне – не перемога, а участь. Коли сідають грати двоє серйозних гравців, справа інакша. Щоб перемогти, вивчіть теорію, проштудируйте не одну статтю з інтернету чи спеціальної літератури, вирішіть не одне завдання та зіграйте бодай сотню партій. Ось прості хитрощі, які допоможуть виграти в шашки росіяни з другом:

  • почніть гру з ходу c3-b4 c3-d4, такий початок, з досвіду професіоналів, обіцяє найбільш вдалий розвиток подій;
  • стежте за слабкими шашками супротивника, а саме за якими є вільні поля, така фішка буде беззахисною і доступнішою для взяття. Можливо, під час одного ходу це зробити не вдасться і знадобиться два-три ходи, доведеться розіграти комбінацію. Не забувайте: у відповідь противник має право застосувати ту саму тактику;
  • старайтеся якнайдовше не ходити фішками першого ряду, це не дозволить супернику провести свої фігури в дамки, а другий ряд можете сміливо відкривати;
  • старайтеся тримати фішки ближче до центру поля і, бажано, групою - так противнику важче буде на них напасти.

Як грати в шашки з другом по інтернету

Найпростіше у вік космічних швидкостей боротися в шашки по інтернету з другом, але радимо не марнувати часу і зіграти з незнайомою людиною, якщо друг зайнятий більш важливою справою. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють це зробити у зручний для кожного охочий час. Найприємніше - на нашому сайті гра буде для вас обох безкоштовною. Залишіть заявку, натисніть кнопку play та починайте грати.

Шашки онлайн

Шашки онлайн на 2 гравці з одним доступні на багатьох сайтах, але в клубі lucky-fun.com це буде безкоштовно і без реєстрації. Також гідно оцініть:

  • бездоганну графіку;
  • приємну кольорову гаму;
  • ненав'язливий звуковий супровід;
  • зручний інтерфейс.

Для комфорту розгорніть гру на весь екран, функція повноекранний режим доступна кожному відвідувачу.

Чому цікавіше у шашки саме онлайн грати з другом? Тому що на своєму комп'ютері кожен налаштує гру особисто для себе: вибирайте необхідну кількість часу на обдумування ходу, вирішуйте, чи потрібні підказки і навіть підберіть для себе колір столу, цю функцію знайдете в розділі Налаштування.

Влаштуйте міні-змагання на домашньому або робочому комп'ютері, просто домовтеся з другом про кількість зіграних партій та виберіть переможця, виходячи з кількості виграних партій. У шашки захоплююче грати не тільки з другом, для різноманітності запросіть пограти абсолютно незнайому людину, режим онлайн дозволяє це зробити. Інтрига та нові відчуття гарантовані, а як ви будете горді, якщо переможете!

Онлайн шашки з другом по інтернету - новий захоплюючий досвід

На сайті lucky-fun.com кожен відвідувач знайде для себе потрібну розвагу. Любителям шашкової гри радимо не обмежуватися росіянами, а зіграти і в міжнародні. Грати в Міжнародні шашки онлайн один з одним сподобається кожному. Правила обох різновидів схожі, але існують і відмінності. Порівняйте два найпопулярніші види шашкової гри, граючи на нашому сайті. Вибирайте самі - 64 клітини та 12 фішок або 100 клітин та 20 фішок. Відмінності ви виявите у розташуванні фігур, правилах ходу та бою, а також відрізняються способи визначення нічиєї. Онлайн Міжнародні шашки з другом по інтернету будуть новою сторінкою вашого життя.

Де б ви не знаходилися, грайте в шашки онлайн з другом, головне - наявність мережі інтернет та улюбленого гаджета. Сайт lucky-fun.com перевершує конкурентів за всіма параметрами, переконайтеся самі зараз!

DMCA.com Protection Status
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ