oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Перші чемпіонати світу з міжнародних шашок

Францію по праву називають столицею світової моди. Однак у цій країні народжується мода не лише на одяг, а й на деякі настільні ігри. Найчастіше з цією країною пов'язують рулетку, але мало хто знає, що міжнародні шашки також стали популярними завдяки французам. Все по порядку.

Шашки онлайн играть

Шашки у Франції 18-19 ст. Передісторія турнірів

Автором першого підручника з шашкам і творцем цифрового запису став француз Манурі, який жив у 18-му столітті, а його співвітчизник та сучасник Блонде відомий як укладач фіналів та етюдів. З гравців інших національностей найбільше прославилася голландська династія де Гер: Анрі де Гер у 19-му столітті вважався найсильнішим гравцем, його сини були також талановиті у цій грі.

До кінця 19 століття у Франції влаштовувалися шашкові поєдинки, але їх не можна повною мірою назвати міжнародними. Вони брали участь або корінні французи, або іноземці, які у Франції. Наприклад, у змаганнях 1882 року з 8 учасників 7 були корінними жителями цієї країни, а один - виходець із Голландії.

Перші великі турніри з гри в міжнародні шашки

Між істориками досі точаться суперечки, які змагання вважати першими міжнародними. Але більшість із них вважає такими турнір, який пройшов у 1885 році у місті Ам'єн. Про його серйозність свідчить факт, що приз надав сам президент Франції Жуль Греві. Учасників-іноземців було лише двоє: голландець та англієць, і перші місця зайняли французи.

Наступні змагання відбулися 1886-го року там же. У них брали участь 24 шашисти, п'ятеро приїхали з Голландії та один із Бельгії. Голландець Клас де Гер посів почесне 3 місце.

Далі поєдинки проводилися регулярно, але не щороку, і без якогось певного графіка. Наприклад, у 1894-му році вони пройшли двічі, у Парижі та Ліоні, у 1895-му також двічі – у Марселі та Парижі, а наступні відбулися лише через 4 роки, у 1899-му.

Чим запам'ятався чемпіонат світу 1912-го року

У 1911-му році в Голландії створюється власна шашкова федерація. На честь цієї події 1912-го проходить найбільший турнір з Міжнародним шашкам, який став першим загальноприйнятим чемпіонатом світу. Змагалися п'ятеро найсильніших французьких шашистів та стільки ж голландських гравців.

Власником титулу "чемпіон світу" став нідерландець Герман Гогланд, він утримував це звання аж до 1925 року. Друге місце посів інший голландець, Джек де Гааз, а третє та четверте дісталося французам.

Невизнані чемпіонати

На початку 20-х років минулого століття відбулося кілька матчів, де брали участь гравці з різних країн, але вони не мали статусу офіційного. Наприклад, у жовтні 1923-го року у Марселі відбувся матч між “чемпіоном Європи” Шпрінгером та чемпіоном Америки Борегаром. У шашкових федераціях Європи цей матч не визнали.

Обернулася провалом спроба провести змагання в Марселі 1924-го року: на них приїхало лише 6 учасників. Хоча їх виграв найсильніший шашист того часу Шпрінгер, його титул не був визнаний федераціями через нечисленність учасників.

Гра у шашки на luckforfree.com

Влаштуйте власний чемпіонат з шашок онлайн на нашому порталі, для цього спочатку прочитайте правила Міжнародних шашок, наприклад. Це, т.к. На сайті luckforfree.com можна грати з живими супротивниками, а не тільки з комп'ютером. Для цього просто залиште заявку або відгукніться на чужу. Платити ні за що не потрібно – грайте безкоштовно та без реєстрації.

На ваш вибір два різновиди гри:

  • міжнародні;
  • росіяни.

Ігри онлайн безкоштовно на сайті luckforfree.com доступні кожному відвідувачу цілодобово.

Не знайшли, що шукали?

Посилання для швидкого доступу

нарди історія виникнення як грати в блекджек що таке віст у преферансі
ігри дурня безкоштовно правила дурня в карти гра російські нарди грати безкоштовно
короткі та довгі нарди грати в дев'ятку карти онлайн грати 1000
гра доміно безкоштовно гра в штуку шашки онлайн безкоштовно
грати в покер не онлайн гра в кінга правила на 4 рулетка грати онлайн без реєстрації
техас холдем грати онлайн базова стратегія блэкджек таблиця гра в карти перекладного дурня безкоштовно
нарди довгі онлайн безкоштовно з комп'ютером як завжди вигравати в дурня як називаються комбінації в покері
як грати в карти дурня правила реверсі онлайн грати з людиною класичні шашки правила
грати в нарди з реальними людьми гра в козла доміно правила деберц що за гра
техас холдем правила довгі нарди скільки фішок повинно карти грати онлайн безкоштовно без реєстрації на весь екран

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ