oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Маловідомі різновиди шашок

Шашки - гра, однаково кохана і дорослими, і дітьми. Як правило, її ази ми осягаємо, будучи ще молодшими школярами, а то й раніше. Найзвичніший для мешканців колишнього СРСР вид гри - Російські шашки, не менш популярні Міжнародні шашки, а ось про деякі види гри багато хто навіть не чув. Сьогодні ми поговоримо про тих із них, які взяли за основу Російські шашки.

Шашки Вігмана

У це важко повірити, але можна під час однієї гри брати участь у двох партіях одночасно. Технічно це так: учасники грають одну партію на чорних клітинах, а другу - на білих. Кожен гравець обов'язково робить два ходи поспіль – наприклад, один на білому полі, а другий – на чорному. І що вже зовсім цікаво - одну партію гравець може виграти, а другу програти, і все це відбудеться в один і той же час.

Двоходові

У цьому виді шашок гравці повинні ходити двічі поспіль, причому це можна зробити як однією і тією ж шашкою, так і двома різними. Програвши вважається гравець, який може зробити тільки один хід, або якщо у нього взагалі немає можливості бути схожим. В іншому правила гри ідентичні правилам Російських шашок.

Онлайн шашки

Також досить цікавий і незвичайний різновид гри в шашки, в якій гравець може побити свої власні шашки. Під час взяття можна бити шашки та свої та чужі одночасно. В основному гра ведеться на 64-клітинному полі, але можливий варіант з використанням 100-клітинної дошки.

Ставропольські

Ще один нестандартний вид шашок онлайн, в якому гравець може ходити за себе та "за того хлопця". Тобто ви маєте повне право зробити хід шашкою супротивника, але тільки у своєму напрямку, і побити чужою шашкою, на жаль, ви зможете лише свою. Ця невелика, здавалося б, відмінність у правилах робить гру гострою та непередбачуваною.

Діагональні

Діагональні шашки мають відмінні від Російських шашок правила розстановки: поле умовно поділяється на дві частини серединною діагоналлю, і кожен з гравців ставить свої шашки в одному з кутів поля (один гравець може поставити їх у верхній лівий кут, а другий у нижній правий).

Можливо, дізнавшись про ці види гри, ви захочете спробувати зіграти в шашки Вігмана, чи діагональні, чи інші незвичні нам шашки. Але ми впевнені, що класичні Російські або Міжнародні шашки залишаться вашими улюбленими, тому запрошуємо вас грати в шашки онлайн безкоштовно та без реєстрації на нашому сайті luckforfree.com.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ