oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Як грати в шашки, щоб вигравати

Онлайн шашки

Якщо перефразувати відомий вислів Олександра Суворова, поганий той гравець, який не мріє стати переможцем. Причому неважливо, у що ти граєш – у футбол чи шашки. Мета кожного гравця - зайняти перше місце на п'єдесталі пошани. І сьогодні ми поговоримо про секрети, які допоможуть вам перемогти у грі у шашки.

Секрет перший: вивчіть теорію.

Який і секретом назвати складно. Для початку докладно вивчіть предмет. Існує безліч різновидів шашок (російські, англійські, черкеські, бразильські і т.д. і т.п.), але ми порадимо вам зупинитися на російських, основи яких ви напевно вивчили ще в дитинстві. Детальні правила гри в російські шашки ви можете прочитати на нашому сайті.

Секрет другий: правильний початок - запорука успіху.

Готово почніть партію. Вважається, що ходи c3-d4 і c3-b4 найбезпрограшніші, а ось хід e3-f4 краще не робити, він закриє дорогу іншим шашкам.

Секрет третій: вмійте жертвувати.

Не намагайтеся зберегти всі шашки за будь-яку ціну. Іноді краще пожертвувати однією шашкою, якщо ви бачите, що після цього зможете з'їсти кілька шашок суперника і пройти в дамки. Однак якомога довше тримайте останній ряд своїх шашок незайманим, це не дасть супротивникові проводити дамки.

Секрет четвертий: контролюємо центр поля.

Намагайтеся контролювати центральну частину дошки. Це дасть вам можливість будь-якої миті перекинути свої сили на потрібну позицію. Ваше завдання - не допустити, щоб противник зробив це першим за вас, і ви зможете спокійно грати далі.

Секрет п'ятий: заручіться підтримкою.

Коли ви наберетеся достатньо досвіду, спробуйте пересувати шашки онлайн парами або невеликими групами. Це надійно захистить ваш тил від нападів супротивника.

Секрет шостий: ділимо поле на два фланги.

На початку гри умовно розділіть свої шашки на два фланги, правий і лівий, по 6 штук у кожному. Намагайтеся грати шашками одного флангу, залишаючи другий якомога довше незайманим. Така тактика дозволить вам отримати пріоритет наприкінці гри та диктувати свої умови супернику.

Секрет сьомий і останній.

Намагайтеся більше тренуватися. Ви можете набиратися досвіду вдома з членами сім'ї та з друзями, а можете грати онлайн на нашому сайті з живими людьми чи роботами.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ