oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Виграшні комбінації у шашках

Що таке шашкова комбінація? Це ланцюжок добре продуманих ходів, які допоможуть вам, якщо не відразу закінчити гру перемогою, то хоча б пройти в дамки або побити кілька шашок супротивника. Тобто результатом грамотно збудованої шашкової комбінації буде ваша перевага над суперником.

Комбінації у шашках онлайн. Секрети

Якщо ви продумали, а потім розіграли в шашки комбінацію, яка не дозволила досягти задуманого, це погана комбінація, якою б красивою вона вам не здавалася.

Гра в шашки: комбінації, засновані на пошуках слабких сторін суперника

Для того, щоб побудувати хорошу комбінацію, необхідно провести аналіз ситуації на ігровому полі та спробувати знайти слабкі позиції суперника. Це може бути:

  • шашки, між якими є вільні клітини. У цьому випадку під час взяття ви зможете з'їсти відразу кілька шашок суперника, що забезпечить вам блискавичну перевагу у грі.
  • якщо шашки супротивника згруповані погано, навіть у разі їхнього розташування групою, але вам вдасться побити одну або дві шашки з цієї групи, то ви можете розхитати цю групу і провести відмінну комбінацію.
  • якщо найближча до суперника горизонталь є вільною, ви можете продумати блискучу комбінацію, яка дозволить провести ваші шашки в дамки.
Онлайн шашки

Звичайно, самому продумати грамотну комбінацію досить складно. Ідеальний варіант – вивчити комбінації, зіграні відомими шашистами у партіях, які принесли їм перемогу. Багато таких комбінацій описано в різних книгах і статтях, знайдете їх ви і в інтернет-ресурсах. Адже, якщо ви захоплені шашками, необов'язково проводити щовечора за грою із суперником. Можна іноді вивчати і розігрувати різні комбінації, для цього потрібно знати правила правила шашок та Міжнародних. Звертайте увагу на те, яка передісторія мала комбінацію, в чому прорахувався суперник, як все було здійснено технічно. Вирішуйте спеціальні завдання, це піде вам лише на користь.

Дослідні гравці можуть бачити шашкові комбінації в умі, для цього їм не обов'язково пересувати шашки дошкою. Але це - верх майстерності, якого кожен гравець повинен прагнути.

Шашки онлайн комбінації

Під час гри в шашки онлайн ви також можете розігрувати різні комбінації, тим більше, що в нашому Безкоштовному клубі luckforfree.com ви можете грати не тільки з комп'ютером, але і з реальними гравцями. За допомогою комбінацій ви можете швидко та красиво перемогти суперника, або, як мінімум, звести гру до нічиєї, коли обставини складаються не на вашу користь. Але ретельно зважуйте ходи - іноді за вашою комбінацією може бути відповідна комбінація суперника.

Радимо вам спробувати розіграти різні комбінації не тільки в Російські, а й у Міжнародні шашки. Обидва різновиди гри ви знайдете на нашому сайті.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ