oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Чотири ворога карт: поради початківцям

Дослідні гравці добре засвоїли, що існує лише чотири ворога карт. Про них ми й поговоримо.

Якось я почув від досвідченого гравця у преферанс, що у картярів існує чотири ворога: скатертина, дружина, шум і тугодум. Не зовсім зрозуміло, особливо новачкам, правда? Тому давайте розберемося, що це за вороги.

Дурак онлайн

Скатертина

Незручності при роздачі не лише розфокусують гравців, які потребують серйозної концентрації, але й здатні вплинути на перебіг гри. Так, якщо карти згрібаються погано для тасування, вони можуть бути пошкоджені ненароком або навмисно. Кожна смужка або невелика подряпина здатні змінити розклади переможець-програвець, тому ігрове місце не варто застилати скатертиною або таким, що чимось заважає вільному ходу гри.

Дружина

Посидіння з друзями не завжди знаходять розуміння у наших половинок, а тому грати в їхній присутності – це подразник не тільки для неї і для вас, а й для всіх, хто зібрався за ігровим столом. Гравці зі стажем не рекомендують розпочинати серйозні партії у присутності жінок, якщо останні, зрозуміло, не є учасниками ігрового процесу. В іншому випадку набагато безпечніше насолодитися грою в преферанс на нашому сайті, де зібрані найпопулярніші ігри, і який відвідують тільки найдосвідченіші поціновувачі стародавньої гри.

Шум

Сильний подразник не сприяє грі. Як і абстрактні розмови. Дотримуйтесь елементарних вимог карткового етикету, як-от: шанобливо ставтеся до присутніх, не критикуйте і не коментуйте манеру інших грати, не видавайте гучних і різких звуків. Дотримуйтесь правила гри у преферанс. Тільки при виконанні всіх вищезгаданих вимог ви можете стати душею компанії справжніх поціновувачів гри.

Тугодум

«Більше години не думай», - жартома радять досвідчені преферансисти, таким чином натякаючи, що і без того довга партія може суттєво затягтися з вини занадто повільного гравця. Як правило, з подібними типами компанія граючих більше не захоче перетнутися за одним столом. Тому думайте швидко. І тренуйтеся, адже тільки досвід допоможе розіграти успішну комбінацію без зайвих витрат часу.

Не знайшли, що шукали?

Посилання для швидкого доступу

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ