oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Чотири ворога карт: поради початківцям

Дослідні гравці добре засвоїли, що існує лише чотири ворога карт. Про них ми й поговоримо.

Якось я почув від досвідченого гравця у преферанс, що у картярів існує чотири ворога: скатертина, дружина, шум і тугодум. Не зовсім зрозуміло, особливо новачкам, правда? Тому давайте розберемося, що це за вороги.

Дурак онлайн

Скатертина

Незручності при роздачі не лише розфокусують гравців, які потребують серйозної концентрації, але й здатні вплинути на перебіг гри. Так, якщо карти згрібаються погано для тасування, вони можуть бути пошкоджені ненароком або навмисно. Кожна смужка або невелика подряпина здатні змінити розклади переможець-програвець, тому ігрове місце не варто застилати скатертиною або таким, що чимось заважає вільному ходу гри.

Дружина

Посидіння з друзями не завжди знаходять розуміння у наших половинок, а тому грати в їхній присутності – це подразник не тільки для неї і для вас, а й для всіх, хто зібрався за ігровим столом. Гравці зі стажем не рекомендують розпочинати серйозні партії у присутності жінок, якщо останні, зрозуміло, не є учасниками ігрового процесу. В іншому випадку набагато безпечніше насолодитися грою в преферанс на нашому сайті, де зібрані найпопулярніші ігри, і який відвідують тільки найдосвідченіші поціновувачі стародавньої гри.

Шум

Сильний подразник не сприяє грі. Як і абстрактні розмови. Дотримуйтесь елементарних вимог карткового етикету, як-от: шанобливо ставтеся до присутніх, не критикуйте і не коментуйте манеру інших грати, не видавайте гучних і різких звуків. Дотримуйтесь правила гри у преферанс. Тільки при виконанні всіх вищезгаданих вимог ви можете стати душею компанії справжніх поціновувачів гри.

Тугодум

«Більше години не думай», - жартома радять досвідчені преферансисти, таким чином натякаючи, що і без того довга партія може суттєво затягтися з вини занадто повільного гравця. Як правило, з подібними типами компанія граючих більше не захоче перетнутися за одним столом. Тому думайте швидко. І тренуйтеся, адже тільки досвід допоможе розіграти успішну комбінацію без зайвих витрат часу.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ