oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Кавказькі нарди на сайті luckforfree.com

Кавказские нарды

Нарди - одна з найдавніших настільних ігор, відомих людству. З роками інтерес до неї не зменшується, а навпаки, зростає. Багато в чому цьому сприяє розвиток комп'ютерних технологій – тепер грати в нарди можна, навіть не маючи комплекту шашок, зар та гральної дошки – достатньо наявність комп'ютера та мережі інтернет.

Також вам буде цікаво прочитати статтю про те, як гадати по нардах. Адже багато років тому їх використовували для передбачення майбутнього

Правила гри в нарди

Незалежно від того, який різновид гри ви обрали - Довгі, Короткі чи Кавказькі нарди - основні її правила однакові. Гра розрахована лише на двох учасників. Гравці кидають зорі (кістки), кількість крапок, що випала, означає кількість ходів, які потрібно зробити. Далі, залежно від різновиду гри, гравці переміщають свої шашки в певному напрямку. Виграє той, хто першим виводить свої шашки з поля.

Кавказькі та короткі нарди - загальні та відмінності

Кавказькі та Короткі нарди мають практично однакові правила, однак одна невелика відмінність дозволяє виділити Кавказькі нарди в окремий вид гри . Якщо у вашому будинку з'явилася шашка супротивника, її не можна вбити і потім сховатися. Тобто вашу шашку, яка "побила" шашку суперника, не можна під час цього ж ходу поставити в будь-яку комірку так, щоб вона стала "здвоєною", недосяжною для суперника. При цьому ви можете цією ж шашкою зробити наступний хід на вільний осередок або взагалі викинути, якщо ситуація дозволяє. Ще один варіант - після того, як ви поб'єте суперника, ви можете накрити свою шашку інший.

Кавказькі нарди у клубі luckforfree.com

Захоплююча гра Кавказькі короткі нарди не займе у вас багато часу, партія може тривати всього 5-10 хвилин. Це ідеальний вид відпочинку для короткої робочої перерви або просто коли у вас не так багато часу на відпочинок. На нашому сайті ви можете зіграти як з реальною людиною, так і комп'ютером, гра буде абсолютно безкоштовною. Але, щоб внести трохи вогника в гру, ви можете скористатися спеціальною валютою FUN, яка автоматично зараховується на рахунок кожного гравця клубу luckforfree.com.

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ