oMain.isReviewPage = 0; oMain.area = 2;

Віртуальний розум від компанії Google розгромив чемпіона Європи з шашок Го

Компанія Google розробила штучний інтелект AlphaGo, здатний здійснювати аналіз позицій фішок на ігровому полі та підбір максимально вигідних ходів. Програма обіграла всі існуючі комп'ютерні аналоги, що спеціалізуються на грі в го. І в поєдинку між штучним інтелектом і Фань Хуеєм, чемпіоном Європи з го, беззаперечну перемогу здобула програма AlphaGo з розгромним рахунком 5-0.

Шашки онлайн

Шашки Го з'явилися у Стародавньому Китаї, і їм вже близько 2500 років. До 19 століття гра була поширена лише в Східній Азії, а в 20 столітті стала популярною по всьому світу. Поєдинок здійснюється двома гравцями на прямокутному полі, стандартний розмір якого 19 на 19 клітин. Рухаючи по полю фішки, супротивники прагнуть відгородити камінням свого кольору більшу частину території. Кількість можливих комбінацій у грі перевищує навіть шашки. Створені людьми комп'ютерні програми у шахи грають дуже добре, перемагаючи навіть професіоналів, а ось Го були раніше недосяжною планкою для віртуального розуму.

Комп'ютерна програма на голову вища за свої аналоги завдяки тому, що веде поєдинок, аналізуючи інформацію вже розіграних партій. Нова технологія Google перевершує шаховий суперкомп'ютер Deep Blue, що спирається на алгоритм. Нагадаємо, що Deep Blue вдалося обіграти Гаррі Каспарова - чемпіона світу з шахів.

Тепер Лі Седоль, який вважається найкращим гравцем у шашки онлайн го у світі, отримав пропозицію битися з віртуальним розумом AlphaGo .

Також, на luckforfree.com ви зможете пограти в нарди онлайн

DMCA.com Protection Status
ПРОБНАЯ ИГРА
без регистрации
ПРОБНА ГРА без реєстрації
ЗАЯВОК НА ІГРИ:
ЗАРАЗ ГРАЮТЬ:
ЗАРАЗ НА САЙТІ:
СЬОГОДНІ
ТИЖДЕНЬ
МІСЯЦЬ